Zosia to seksowna i pewna siebie kobieta, która wie jak uwydatnić swoje atuty. Zainspiruj się stylem bohaterek serialu Dziewczyny 3.0!

Zobaczcie, jakie ubrania i dodatki wybrałaby bohaterka serialu Dziewczyny 3.0.

Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że serial Dziewczyny 3.0 spotkał się z waszym ciepłym przyjęciem. W związku z tym dzisiaj bierzemy pod lupę styl jednej z bohaterek.

Którą przyjaciółką z serialu Dziewczyny 3.0 jesteś?

Jaka jest serialowa Zosia?

Zosia to szalona i pewna siebie singielka, która na co dzień jest redaktorka portalu dla kobiet (całkiem zabawny zbieg okoliczności). Doskonale orientuje się w nowościach kosmetycznych i jest w stanie opisać każdy najnowszy trend w świecie fitness.

Na świat patrzy z ogromnym dystansem, na siebie zresztą też. Jest bardzo wrażliwa - z łatwością przechodzi od śmiechu do łez. Szuka księcia na białym koniu, uwielbia flirtować i często chodzi na randki.

Zazwyczaj jest głośna, wybuchowa i uwielbia się śmiać.

My pytamy, one odpowiadają! Co dla aktorek "Dziewczyny 3.0" znaczy przyjaźń i czy przyjaźnią się z facetami

Jaki styl ma serialowa Zosia?

Najłatwiej byłoby powiedzieć, że bardzo kobiecy. Tylko co to właściwie oznacz? Zosia wybiera przylegające ubrania, które podkreślają atuty jej sylwetki. W jej szafie jest dużo krótkich sukienek, bluzek z dekoltem, ołówkowych spódnic i butów na obcasie. Uwielbia ubrania w intensywnych kolorach, ale równie często wybiera delikatne pastele, które doskonale współgrają z jej urodą.

Jedną z jej największych miłości są obcasy, rzadko można ją spotkać w wygodnych płaskich butach.

Kim są aktorki z serialu Dziewczyny 3.0?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)