dziewczyny 3.0 fot. Mariusz Konfiszer

Kim są aktorki z serialu Dziewczyny 3.0

Kobiety o wielu obliczach!
10.05.2017 12:09
dziewczyny 3.0 fot. Mariusz Konfiszer

Dziewczyny 3.0 to kobiety, które w codziennym życiu oddają się swoim pasjom. Teatr, kabaret, muzyka, a nawet kuchnia. Śmiało, poznaj je!

Wszystkie odcinki i ciekawostki na temat serialu Dziewczyny 3.0 znajdziesz tylko u nas

Zuzanna Pawlak – serialowa Małgosia 

Marzy, żeby zagrać w filmie włoskiego reżysera Paolo Sorrentino. Miłośniczka tańca i gotowania. Chociaż dopiero jest studentką III r. Wydziału Aktorskiego PWSFTViT w Łodzi, mogłyśmy ją oglądać na deskach teatru i telewizyjnym ekranie (m.in „Druga Szansa”, „Ojciec Mateusz”, „Komisarz Alex”, „Rodzinka.pl”). Przepiękna, energiczna i bardzo kobieca! 


fot. Mariusz Konfiszer

Barbara Wypych – serialowa Zosia 

Ukończyła Łódzką Filmówkę. Jest aktorką Teatru Współczesnego w Warszawie. Uznana przez publiczność za najbardziej elektryzującą osobowość sceniczną! Ma na swoim koncie ogromną ilość występów teatralnych i filmowych.  Pomimo młodego wieku wystąpiła już u Andrzeja Wajdy („Powidoki”). Jej miłością jest muzyka. Działa w zespole Ministerstwo Brzmienia. Wspólnie z przyjaciółmi pracuje nad autorskimi tekstami i kompozycjami. Prawdziwa kobieta renesansu. 


fot. Mariusz Konfiszer 

Iza Kała – serialowa Julia 

Kobieta o szerokim uśmiechu. Znana w Polsce i w Niemczech. Grała na deskach Teatru Narodowego w Warszawie oraz Teatru Polskiego. Serialowa perełka o wielu twarzach. Od wielu lat realizuje własne projekty standupowe, takie jak wielokrotnie nagradzany na festiwalach „Kredyt Zaufania”, w którym Iza wciela się w profesjonalną trenerkę i prowadzi godzinny kurs rozwoju osobistego.


fot. Mariusz Konfiszer

Joanna Jeżewska – serialowa Bożena

Kobieta o wielu obliczach. Aktorka filmowa, teatralna, kabaretowa i radiowa. Potrafi rozbawić do łez. Znana z ról w serialach i występach w cyklu pt.: „Rozmowy w tłoku” w „Szymon Majewski Show”. Oprócz desek teatru i filmowego ekranu pokochała dubbing. Jej głos możemy usłyszeć w największych produkcjach takich jak „Harry Potter” czy „Kubuś Puchatek”.


fot. Mariusz Konfiszer