Jaki styl ma Małgosia z Dziewczyn 3.0 - dokładny opis i przykładowe ubrania

Zobaczcie, jakie ubrania i dodatki wybrałaby bohaterka serialu Dziewczyny 3.0.
Karolina Kalinowska / 01.06.2017 17:13

Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że serial Dziewczyny 3.0 spotkał się z waszym ciepłym przyjęciem i polubiłyście występujące w nim dziewczyny. W związku z tym dzisiaj bierzemy pod lupę styl jednej z bohaterek.

Którą przyjaciółką z serialu Dziewczyny 3.0 jesteś?

Jaka jest serialowa Małgosia?

Małgosia jest zakochaną po uszy idealistką, która marzy o dużej i szczęśliwej rodzinie. Jest psychofanka jarmużu i uwielbia wszystko, co jest eko. Jest specjalistką od wynalazków natury i przekonuje do nich swoje przyjaciółki.

Jest bardzo uduchowiona i uwielbia jogę. Chciałaby wyruszyć do Indii i odnaleźć tam swoje wewnętrzne zen. Niestety czasem jest łatwowierna, a chwilami nawet naiwna. Czasem swój los zawierza wróżce.

My pytamy, one odpowiadają! Co dla aktorek "Dziewczyny 3.0" znaczy przyjaźń i czy przyjaźnią się z facetami

Jaki styl ma serialowa Małgosia?

Styl ubierania Małgosi jest bardzo związany z jej fascynacja jogą i Indiami. Bardzo często wybiera zwiewne i luźnie sukienki zdobione delikatnymi, najczęściej orientalnymi lub kwiatowymi printami. Najlepiej czuje się w stylizacjach inspirowanych stylem boho.

Ponad wszystko ceni sobie wygodę, dlatego zazwyczaj wybiera wygodne buty na płaskiej podeszwie. Baleriny, mokasyny i sneakersy zdecydowanie wygrywają z butami na obcasie.

Kim są aktorki z serialu Dziewczyny 3.0?