Wiedziałyście o tym? Wystarczy 14 ubrań, aby stworzyć perfekcyjną i ponadczasową garderobę

Wszystkie elementy garderoby do siebie pasują i możecie je dowolnie łączyć.

Stworzenie idealnej garderoby to długi i mozolny proces, który wymaga cierpliwości, wytrwałości i determinacji. Jest jednak kilka wskazówek, które pomogą ją stworzyć w łatwy i bezproblemowy sposób.

Co będzie modne w sezonie jesień-zima 2017/2018? Tutaj znajdziecie wszystko o najważniejszych trendach!

Jak stworzyć idealną garderobę?

Nie jest to łatwe zadanie, ale da się to zrobić. Po pierwsze musicie planować zakupy i nie ulegać pokusom. Dlaczego? Bo w idealnej garderobie wszystko powinno do siebie pasować. Dzięki temu z kilkunastu ubrań będziecie w stanie stworzyć kilkadziesiąt różnych stylizacji. Będziecie mogły wszystko ze sobą dowolnie miksować i nie będziecie musiały się martwić, że coś do siebie nie pasuje.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że pierwszym krokiem i absolutnym minimum jest 14 ubrań (Tak! Tylko 14!!!), które powinnyście mieć w szafie. Tylko tyle wystarczy, abyście mogły się ubrać na każdą okazję. Z tymi ciuchami będziecie gotowe na wszystko. Co powinno się znaleźć w idealnej szafie? Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii!

Nie nosisz szortów, bo uważasz, że wyglądasz w nich źle? Bzdura! Trzeba tylko wiedzieć jak je nosić

 

via @fashionedchicstyling | check the link in BIO

Post udostępniony przez Streetstyle Inspirations (@thestreetograph)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
Dla kogo jest garderoba składająca się z 14 sztuk? Dla tych, którzy (które) nie lubią mody. Poza tym to dodatki "robią" cały look, więc i tak na zakupie 14 rzeczy się nie skończy. To raczej artykuł dla początkujących. Zatem: powodzenia!
/rok temu
Moze i rzeczywiscie wystarczy '14 ubran' by skompletowac pelna garderobe, ale nie widac tego w artykule. Trzeba bylo pokazac te elementy a nastepnie pokazac jak mozna je laczyc otrzymujac rozne looki. wtedy artykul bylby cos wart, teraz jest to tylko slajdowisko zdjec i nic wiecej. To nie jest trudne, wymaga co najwyzej myslenia.