Kożuchowska i Socha w sukienkach polskiej marki. Która wyglądała lepiej? [SONDA]

Zagłosujcie w naszej sondzie.
Gwiazdy w sukienkach Bizuu fot. ONS.pl

Małgorzata Kożuchowska i Małgorzata Socha to jedne z najlepiej ubranych polskich aktorek. Gwiazdy wybierają zazwyczaj kobiece stylizacje, które podkreślają jej naturalne piękno. Tym razem obydwie panie postawiły na podobne stylizacje - zdecydowały się na sukienki z wiosenno-letniej kolekcji Bizuu.

Gwiazdy w sukienkach w wiosenno-letniej kolekcji Bizuu

Gdy zobaczyłyśmy stylizacje Sochy i Kożuchowskiej to wiedziałyśmy, że sukienki, które miały na sobie już gdzieś widziałyśmy. Obydwie pochodzą z wiosenno-letniej kolekcji Bizuu.


fot: ONS.pl/Bizuu kolekcja wiosna-lato 2018

Małgorzata Kożuchowska niebieską sukienkę zdobioną roślinnym motywem połączyła z pastelowymi sandałkami na obcasie. Te efektowne buty pochodzą z nowej kolekcji Bohoboco. Gdy na nie patrzymy, to jeszcze bardziej tęsknimy za słońcem i ciepłem.


fot: ONS.pl/ od lewej - Małgorzata Kożuchowska/ Małgorzata Socha

Małgorzata Socha postawiła na nowocześniejszy look. Sukienkę w czerwone kwiaty zestawiła z kapitalnymi (!) srebrnymi kozakami i czerwoną mini torebką z długim paskiem.

Która aktorka wyglądała lepiej? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Musicie nam wybaczyć, ale my nie jesteśmy w stanie stwierdzić, która z nich wyglądała lepiej. Obydwie stylizacje są bardzo ciekawe i obydwie mają w sobie coś intrygującego. Socha dostaje od nas dodatkowego plusa za kozaki :)

Więcej modnych stylizacji gwiazd:

Martyna Wojciechowska dawno nie wyglądała tak dobrze. Jaką ona ma figurę!
Anna Lewandowska też kupuje na wyprzedażach! Tym razem postawiła na czerwoną kurtkę z H&M
Piękna Aneta Kręglicka w bardzo modnym zestawie z Mango. Też możecie tak wyglądać

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Socha lepiej, odważniej i ta torebka! Cudo! Sama kupiłabym sobie podobną ale mam ich już tak dużo i w tamtym tygodniu kupiłam kolejną z zeskory.pl xd nie mogłam się powstrzymać, zamawiałam portfel dla męża, wypatrzyłam ją i już musiała być moja!