Czarna sukienka z przezoczystościami Anny Lewandowskiej - gdzie taką kupić? fot. ONS.pl

Elegancka sukienka Anny Lewandowskiej - gdzie taką kupić?

Anna Lewandowska nie przestaje zachwycać stylem. Jej jedwabna sukienka z przezroczystościami kosztowała majątek. Na szczęście... są sieciówki!
Marta Kosakowska / 18.06.2019 16:25
Czarna sukienka z przezoczystościami Anny Lewandowskiej - gdzie taką kupić? fot. ONS.pl

Kreacje Anny Lewandowskiej wciąż inspirują. Popularna promotorka zdrowego stylu życia pojawiła gali Hashtagi Roku 2019 w zjawiskowej sukience. Trudno było oderwać do niej wzrok! Sprawdziłyśmy markę i cenę. To luksusowy projekt, ale... podobną kieckę można kupić sporo taniej w znanej sieciówce.

Sukienka z przezroczystościami Anny Lewandowskiej - marka i cena

Anna Lewandowska miała na sobie jedwabną sukienkę z efektownymi przezroczystościami. Model w kolorze czarnym, został ozdobiony kobiecymi falbankami. Sukienka z długimi rękawami to idealny wybór na wielkie wyjście, kiedy nie chcemy odsłaniać zbyt wiele. Trenerka uzupełniła stylizację klasycznymi sandałami na obcasach oraz torebką w stylu boho.

Ta szalenie romantyczna kreacja to projekt luksusowej marki Zimmermann. Obecnie jest przeceniony. W butiku Moliera 2 można go kupić za niespełna 4,8 tys. zł.

Najmodniejsze sukienki 2019 - na każdą okazję

 Czarna koronkowa sukienka Anny Lewandowskiej - marka i cena

Fot. Materiały prasowe

Cena przekracza twój budżet na modowe zachcianki? Nic nie szkodzi! Przejrzałyśmy ofertę sieciówek i upolowałyśmy tańszy odpowiednik.

Gdzie kupić tańszą wersję?

Sukienkę z koronki w stylu Anny Lewandowskiej można kupić w H&M. Znaleziony przez nas model również ma długie, transparentne rękawki, okrągły dekolt i falbanki. Różni się jedynie długość. Gwiazda sportu postawiła na modne midi. Kreacja z H&M odsłania nogi od okolicy kolan.

Największa zaleta? Cena! Sukienka kosztuje 199,99 zł. Można ją kupić w salonach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym.

Czarna koronkowa sukienka z długimi rękawami H&M

Fot. Materiały prasowe 

P.S. Koronki nigdy nie wychodzą z mody! Taki zakup to inwestycja przynajmniej na kilka sezonów.

Przeczytaj:
Sukienki wizytowe na uroczyste okazje - najmodniejsze modele
Sukienki wieczorowe na wielkie wyjście - hity