Beżowe botki Anny Lewandowskiej - gdzie je kupić? fot. ONS.pl

Beżowe botki Anny Lewandowskiej - marka i cena

Beżowe botki Anny Lewandowskiej to nowy obiekt westchnień internautek. Buty kosztują niemal 2 tysiące złotych, ale... jest tańsza wersja polskiej marki.
Marta Kosakowska / 29.05.2019 13:14
Beżowe botki Anny Lewandowskiej - gdzie je kupić? fot. ONS.pl

Styl Anny Lewandowskiej jest coraz chętniej naśladowany przez jej wielbicielki. Trenerka jest już nie tylko ikoną zdrowego stylu życia, coraz częściej staje się wzorem również w kwestii mody. Najnowsza rzecz z jej szafy, którą upodobały sobie użytkowniczki Instagrama, to botki. Ale uwaga! Nie są tanie.

Gdzie i za ile kupić botki Anny Lewandowskiej?

Beżowe botki na czarnej podeszwie to obecnie ulubione buty Anny Lewandowskiej. Trenerka nosi je na wiele sposobów i za każdym razem wygląda fenomenalnie. Do tej pory pokazała kilka ciekawych stylizacji m.in. z szortami z wysokim stanem, kolarkami czy białą sukienką.

Buty pochodzą z kolekcji marki Acne. Cena? 440 euro, czyli około 1 890 zł.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thanks for today♥️. I had the pleasure giving a motivational lecture on building a personal brand. All thanks to the 40 amazing people who won the competition and participated in Huawei Opportunity Workshops Day with Ann. ____________________________________ Dziekuję za dziś♥️. Miałam przyjemność poprowadzenia wykładu motywacyjnego na temat budowania marki osobistej. A to wszystko zasługa 40- tu niesamowitych osób, które wygrały konkurs i uczestniczyły dzisiaj w Warsztatach Możliwości Huawei Day with Ann💪 Było dużo zdjęć, był wykład, był warsztat a przede wszystkim dobra, pozytywna energia 🙌 Dziękuję za ten czas🙏❤️ Czy ja już wspominałam jak bardzo KOCHAM swoją pracę? #TeamHuawei #P30lite #WarsztaTyMozliwosci @huaweimobilepl #annalewandowska #healthyplanbyann #motovation

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Tego typu buty doskonale wpisują się w trendy na sezon wiosna-lato 2019. Idealnie pasują do stylu boho. Będą świetnie wyglądać ze zwiewnymi sukienkami, dżinsami w stylu lat 90. czy spodniami typu kuloty.

8 modeli butów, które są hitem sezonu

Botki Anny Lewandowskiej - gdzie je kupić?

Fot. Materiały prasowe

Tańsza wersja botków Anny Lewandowskiej

Buty wyglądają obłędnie, lecz nie są przeznaczone na każdą kieszeń. Przejrzałyśmy kolekcje popularnych marek obuwnicznych i znalazłyśmy niemal identyczne znacznie taniej!

Botki w stylu Anny Lewandowskiej dostępne są m.in. w kolekcji marki Ryłko. Model, który proponuje marka, kosztuje 359,99 zł.

Beżowe botki Anny Lewandowskiej - tańsza wersja

Fot. Materiały prasowe

Skusisz się? Nam bardzo podoba się taki styl!

Przeczytaj:
Anna Lewandowska w koszuli z Reserved
Białe sukienki boho w stylu Anny Lewandowskiej