POLECAMY

Czerwone sukienki i dodatki dla dojrzałych pań

Kolor serca, odcienie truskawek i wina będą odpowiednie dla dojrzałych kobiet, które lubią na siebie zwracać uwagę. Jeśli nie jesteś aż tak spragniona pierwszego planu możesz zaszaleć z czerwonymi dodatkami. I to nie tylko w walentynki!
Czerwone sukienki i dodatki dla dojrzałych pań fot. Fotolia

Miłość jest wokół nas - a przynajmniej powinna być. Jak pokazują badania w 2011 roku słowa „Kocham Cię” pojawiły się w internecie blisko 600 tysięcy razy. A skoro powszechnie kolorem namiętności jawi się czerwień, zobaczmy czym zachwyci nas w tym sezonie barwa od serca!

Zobacz też: Modne portfele dla seniorki - przegląd

Internauci najczęściej wyznawali miłość za pośrednictwem sieci w grudniu – prawie 65 tysięcy razy! Być może atmosfera Bożego Narodzenia sprzyja tego typu deklaracjom. W maju, uważanym za miesiąc zakochanych, odnotowano najmniej takich wyznań - „zaledwie” 38 tysięcy. Z kolei marcowe wyniki - niemal 60 tysięcy publikacji - potwierdzają, że wiosna i budząca się do życia przyroda sprzyja czułościom nie tylko wśród kotów (badania: Kompas Social Media IMM).

Zobacz też: Biżuteria na Walentynki - nasze propozycje

"Kocham cię" w interncie - jak często się pojawia?

Oczywiście - my też wypatrujemy wiosny, choć zdecydowanie wcześniej mamy dzień św. Walentego. Czy kobieta dojrzała oczekuje w Walentynki, jakiś szczególnych dowodów miłości? No, cóż przyjemności nigdy za wiele, a już teraz przejrzyjmy się w czerwonościach dostępnych w butikach i zobaczmy, gdzie kolory serca pojawiają się najczęściej.

Zobacz też: Polskie celebrytki w butach Emu (zdjęcia!)

Przed laty Chris de Burgh wyśpiewał przepiękną piosenkę o kobiecie w czerwieni – Lady in Red. Pamiętacie? Utwór zachwycał i zachwyca do dziś, tak jak czerwona suknia, która stała się niemalże synonimem esencji kobiecości. Warto w tym momencie przypomnieć, że córka artysty Rosanna Davison od dzieciństwa wsłuchująca się w nuty utworów wykonywanych przez ojca, po latach, w 2003 r. została... Miss World! Czerwona sukienka kojarzona jest więc z sukcesem, choć nie tylko w miłości. Kolor serca, truskawek i wina wybierają najczęściej kobiety pewne siebie lub takie które pragną w danym momencie zwrócić na siebie uwagę. Barwa ta sprzyja również dodatkom, które niczym magnes przyciągają wzrok.

Zobacz też: Stylizacje na walentynki w czerwieni

Czerwone sukienki 2012

Sukienki: 1) Solar 2) Caterina 3) H&M

Buty (szpilki!), bielizna, apaszka, pasek, torebka - wszystkie te elementy kobiecej garderoby mogą być wręcz postrzegane jako erotyczne gadżety i afrodyzjaki wzmagające męską chuć. Jak mówi feng-shui, czerwień to element ognia, który odpowiada za energetyczną stronę natury i z umiarem może być użyty wszędzie - nawet w pracy. Natomiast dla pań unikających w swoim wizerunku „koloru miłości”, lecz zarazem ufającym jego ładującym pozytywom, projektanci przygotowali swoiste "ukryte akumulatory". Schowane w szwach, pod spódnicą, czy cholewką sprawiają, że ujrzeć je może tylko bystre oko. Są to podszewki, szlufki, suwaki, podeszwy pantofli - wewnętrzne, czerwone wykończenia, które mogą wywołać zapłon jedną, małą iskrą!

Czerwone dodatki 2012

Dodatki: 1) Torba Barada 2) Kozaki z e-buty.pl 3) Biustonosz Esotiq

Jeszcze tylko czerwona szminka, paznokcie... Bukiet róż już na horyzoncie!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)