3 modele biustonoszy, które powiększą piersi. Takich okazji jeszcze nie było!

Zbyt małe piersi to kompleks wielu kobiet. Na szczęście istnieją skuteczne (i nieinwazyjne!) metody ich powiększenia. Specjalnie dla ciebie wybrałam 3 modele biustonoszy odpowiednich dla właścicielek małego biustu. Będziesz zachwycona!
Julia Kot / miesiąc temu

1. Biustonosz push-up

Zaczynamy od klasyki, czyli stanika typu push-up. Ten model ma najczęściej miękkie poduszki bądź wkładki silikonowe wszyte w miseczki. Dzięki temu piersi są wypełnione, przez co biust wydaje się większy. W sklepach znajdziemy modele z zapięciem z przodu i z tyłu oraz takie bez ramiączek. Jesteśmy na tak!

2. Biustonosz half-cup

Kolejnym modelem, który polecam, jest biustonosz typu half-cup, popularnie nazywany balkonetką. Tego typu stanik odsłania górną część piersi. W efekcie biust w wydekoltowanych bluzkach i sukienkach jest pięknie podkreślony! Piersi są znacznie uniesione do góry. Koniec z kompleksami dotyczącymi zbyt małego rozmiaru!

3. Biustonosz plunge

Czas na model plunge, który zbiera piersi do środka i unosi je do góry. Ten stanik ma też głębokie wcięcie podkreślające krągłości. Jest idealny do stylizacji z dużym dekoltem!

Zobacz także inne promocje:Wiemy, gdzie kupisz (świetny) korektor L'Oreal True Match o POŁOWĘ TANIEJ. Zobacz koniecznie!
Ulubiony tusz do rzęs księżnej Meghan kupisz teraz w super cenie. Zapłacisz za niego jedynie 15 zł!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 miesiące temu
siemano forumowicze :)