POLECAMY

Produkt miesiąca: szczotka Tangle Teezer

Sprawdźcie czy warto zainwestować w najsłynniejszą na świecie szczotkę do włosów!
Produkt miesiąca: szczotka Tangle Teezer fot. Fotolia
Szczotka Tangle Teezer to już legendarny kosmetyczny gadżet. Jeszcze do niedawna nie można jej było kupić w Polsce. Później pojawiła się w pierwszych sklepach internetowych, a teraz dostępna jest nawet w popularnych drogeriach takich jak Hebe. W zależności od miejsca, może kosztować od 35 do 50 zł. Czy naprawdę jest taka dobra jak piszą o niej na forach i blogach? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

Fakty i mity o szczotce Tangle Teezer:

  • świetnie rozczesuje włosy - FAKT. Tangle Teezer jak żadna inna szczotka radzi sobie ze splątanymi kosmykami. Wyrywa też o wiele mniej włosów niż te zwykłe - po szczotkowaniu zostaje na niej ich dosłownie kilka
  • elektryzuje włosy - MIT. Szczotka, dzięki swoim szeroko rozstawionym, plastikowym ząbkom wręcz zapobiega nadmiernemu elektryzowaniu się włosów
  • wygładza wosy - FAKT. Da się to zaobserwować właściwie już przy pierwszym jej użyciu. Włosy stają się lśniące i wygładzone.
  • trudno się ją posługiwać - i TAK i NIE. Początkowo rzeczywiście ciężko się do niej przyzwyczaić, przez jej specyficzny kształt. Po kilku razach staje się to banalnie proste. My nie wyobrażamy sobie używania już innej szczotki.
  • trzeba ją często wymieniać - MIT. Jeśli o nią dbasz, nie rzucasz byle gdzie i nie nosisz w torebce pod stertą innych rzeczy (do torebki jest specjalna kompaktowa wersja z nakładą, która zapobiega wyginaniu ząbków), posłuży Ci przynajmniej 2 lata.
Podsumowując, szczotka Tangle Teezer to najlepsza szczotka jakiej używałyśmy. Warto zainwestować w nią te kilkadziesiąt złotych i cieszyć się pięknymi włosami.

Więcej o pielęgnacji włosów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/2 lata temu
Rzeczywiscie wlosy sa duzo bardziej lsniace i miekkie, ale strasznie elektryzuje wlosy...
/2 lata temu
Ja jestem z niej mega zadowolona. Odżywiła moje włosy :)
/3 lata temu
Mi strasznie elektryzuje włosy , tak samo jak mojej koleżance... nie polecam.
POKAŻ KOMENTARZE (5)