Najlepsze serum na zniszczone końcówki

W Twojej kosmetyczce nie może zabraknąć porządnego serum do włosów.
Znamy to doskonale. Zawsze marzyłaś o długich, lśniących włosach. I nawet udało Ci się takie zapuścić. Wszystko pięknie, tylko dlaczego końcówki są takie niesforne? Rozdwajają się i wywijają we wszystkie strony? Najlepszym pomysłem jest po prostu wybranie się do fryzjera i podcięcie włosów o kilka centymetrów. Dopiero wtedy można zacząć działać prewencyjne i zaprzyjaźnić się z serum do włosów.

Nie łudźcie się, że serum odnowi zniszczone końcówki (na to może tylko cięcie u fryzjera). Dobre serum potrafi jednak sprawić, że będziecie mogły chodzić do niego o wiele rzadziej, co automatycznie daje również szansę na dłuższe włosy.


Więcej o pielęgnacji włosów:

W naszej galerii znajdziecie przegląd serum do włosów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/2 lata temu
U mnie super sprawdza się serum z Royal Moroccan na końcówki. A mam bardzo porozdwajane, bo nawet po wyjściu od fryzjera po kilku dniach już są w strasznym stanie :/ Serum bardzo je nawilża i trzyma w ryzach.
/2 lata temu
bezkonkurencyjne serum to biovax, tylko i wyłącznie, bez porównania do innych które testowałam :) bardzo dobrze nawilża i to widać jużpo jakichś 2 tygodniach stosowania, poważnie
/2 lata temu
Nutri-Sculpt Kerastase, to serum sklada sie w wiekszosci z substancji zapachowych. Slyszalam o aromaterapii ale nie sadze by im o to chodzilo ;)
POKAŻ KOMENTARZE (4)