POLECAMY

20 sposobów na piękne włosy

Nieważne, czy są grube czy cienkie, gęste czy delikatne. Każda z nas może mieć piękne, lśniące włosy. Oto kilka trików na ekspresową poprawę ich wyglądu.
Każda z nas marzy o tym by mieć piękne i lśniące włosy. Bo wiadomo, włosy są jedną z najpiękniejszych kobiecych ozdób. Co zrobić by ich wygląd zawsze był nienaganny? Przeczytajcie nasze porady!

1. Piękne włosy dzięki silikonowi

Włosy grube i kręcone będą się mniej puszyć, jeśli będziesz używać odżywek, masek czy lakierów z silikonem (w składzie rozpoznasz go pod nazwą Dimethicone). Kosmetyki z tym składnikiem są dużo lżejsze i delikatniejsze niż te na bazie olejku, nie obciążają włosów i nie pozostawiają na nich tłustej warstewki. Dodatkowo uelastyczniają włosy, podkreślając kształt loków.

Więcej o pielęgnacji włosów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (21)
/tydzień temu
Być może na każdego działa coś innego. Jestem wdzięczna , że trafiłam na kosmetyki Wax Pilomax i , że w końcu ma piekne i mocne włosy.
/3 miesiące temu
Polecam cudowne kosmetyki Wax Pilomax. Świetny skład i zadziwiające efekty. Te kosmetyki na prawdę dbają i chronią Twoje włosy.
/4 miesiące temu
A ja nie chciałam trików, tylko chciałam mieć wreszcie gęste i długie włosy. Dlatego za radą przyjaciółki zaczęłam brać kilka miesięcy temu tabletki biotebal, które zawierają dużą dawkę biotyny. No i efekty są super. Włosy mi bardzo urosły i mam dużo baby hair
POKAŻ KOMENTARZE (18)