POLECAMY

Nowoczesny bob w odcieniu miedzianej czekolady

Prostota formy i idealne cięcie to przepis na nowoczesnego boba! Pure Simplicity to trend w stylizacji fryzur, który charakteryzuje się niemal skandynawskim klimatem. Spodoba się z pewnością wielbicielkom klasyki i delikatnej kobiecości. Asymetria i odcień miedzianej czekolady z pasemkami dodaje oryginalności. Fryzura i stylizacje pochodzą z najnowszej kolekcji fryzur marki Indola.

Trend we fryzurach Pure Simplicity

Jak uwodzić prostotą? Wystarczy umiejętnie łączyć cięcie, drapowania i zmysłowe materiały. Królują lejące się tkaniny i kobieca kolorystyka. Odcienie miodowe, orzechowe, kremowe, mokka i ciepłe pastele wyróżniają kobietę, która ceni sobie jakość.

Zobacz też: Fryzury Jean Louis David - wiosna/lato 2013

Trend stworzono we współpracy z Sørenem Jepsenem (www.thelocals.dk), który w roku 2007 zaczął tworzyć Copenhagenstreetstyle, początkowo dokumentował unikalny i jednocześnie bardzo swobodny styl Skandynawii. Obecnie Jepsen działa na blogu o nazwie The Locals, na którym znajdziecie modowe zdjęcia prosto z ulicy.

CAŁA KOLEKCJA SMART STREETSTYLE MARKI INDOLA >>>

Nowoczesny bob w miedzianym odcieniu

Zobacz też: Fryzury artègo - "Flashback" 2013

Nowoczesny bob - strzyżenie

Mając w pamięci nieskazitelną linię klasycznego boba, w Pure Simplicity stawiamy na praktyczność, prostotę oraz wygodę codziennej fryzury. Ważne w cięciu jest tworzenie warstw wokół linii twarzy, które tworzą wiele możliwości stylizacyjnych.

Nowoczesny bob

Zobacz też: Fryzury Schwarzkopf - "New York Divas" 2013

Miedziany odcień włosów - koloryzacja

Odcienie miedzianej czekolady są receptą na zmysłowy klasyczny look nowoczesnej dziewczyny. Pasemka nadają fryzurze połyskowej energii.

Bob - wersja nowoczesna

Jak wam się podoba ten trend we fryzurach?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)