Neonowe brzoskwiniowe włosy - zobacz jak je osiągnąć

Różowe włosy fot. Fotolia
Tylko dla odważnych.
Małgorzata Machnicka / 14.07.2017 14:21
Różowe włosy fot. Fotolia

Neon peach, czyli neonowa brzoskwinia. Brzmi dziwnie, ale czy w świecie urody może coś jeszcze zaskoczyć? Po szale na pastelowe włosy w odcieniach różu, błękitu, fioletu i zieleni przyszedł czas na mocniejsze uderzenie koloru.

Neonowe włosy w kolorze brzoskwiniowym opanowały niemal cały Instagram. Długie, krótkie, kręcone czy proste - to zupełnie bez znaczenia. Jak osiągnąć taki efekt? Na pewno nie domowymi sposobami. O ile pastelowe włosy bez większego problemu można było zrobić sobie samej w domu, tak w przypadku tych neonowych lepiej wybrać się do fryzjera.

5 najmodniejszych fryzur na jesień-zimę 2017/2018

Przed koloryzacją warto zadać sobie pytanie, czy takie włosy w ogóle nam pasują, bo niestety nie jest to farbowanie "do kilku myć". Włosy muszą zostać najpierw poddane dekoloryzacji a następnie kilkakrotnie farbowane.

Chcesz mieć włosy jak Małgorzata Socha? Wypróbuj te triki!

Oglądając zdjęcia efekt bardzo nam się podoba ale... Po pierwsze trzeba mieć do tego perfekcyjną cerę, bo taki odcień podkreśla wszelkie niedoskonałości. Po drugie trzeba dobrze czuć się z tak ekstrawaganckim kolorem włosów. Po trzecie - regularnie je farbować, aby efekt był ciągle taki sam.

 

🍑⚡️🍑⚡️🍑⚡️🍑 #pulpriothair #pulpriot #neonelectric5000 #neonelectric

Post udostępniony przez «« a m y h a y e s »» (@amyj.hayes)

Redakcja poleca

REKLAMA