POLECAMY

Dziewczyny oszalały na punkcie tego koloru włosów. Blorange podbija cały Instagram!

Skusicie się?
Dziewczyny oszalały na punkcie tego koloru włosów. Blorange podbija cały Instagram! fot. Instagram

Brzmi dziwnie? Słowo pochodzi od połączenia "blond" i "orange", chociaż nie powinno się brać zupełnie dosłownie tej słownej mieszanki. Kolor jaki powinniśmy otrzymać po farbowaniu jest nieco pastelowy i z domieszką różu. Pasuje wszystkim blondynkom, bo można nieco modyfikować jego odcień. Oczywiście najlepiej, żeby kolorem wyjściowym do farbowania był bardzo jasny, nawet platynowy blond - dzięki czemu nie będzie trzeba wcześniej poddawać włosów dekoloryzacji.

7 najważniejszych trendów we fryzurach na rok 2017

 

RG @bleachlondon Apricot Ends

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika L O R E N M I L E S 💀 (@lorenmiles)

Blorange jest dobrym rozwiązaniem, jeśli nie chcecie radykalnie zmieniać koloru włosów, ale kusi was, żeby jednak przeprowadzić małą modyfikację fryzury. A zmiany zawsze dobrze robią, szczególnie wraz z początkiem roku.

Odradzamy samodzielne eksperymenty w domu - taka koloryzacja wymaga sporych umiejętności. To, co możecie zrobić przez wybraniem się do fryzjera, to wykorzystanie kred i spray'ów koloryzujących lub zwykłej, prasowanej bibuły - sprawdzicie dzięki temu czy włosy w niestandardowych kolorach to w ogóle rozwiązanie dla was.

Trend w farbowaniu tylko dla brunetek

 

Colourful curls By @freddie.yeah

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika BLEACH (@bleachlondon)

 

loving the #blorange color 🍑🍑🍓I

Post udostępniony przez @littleefforts

 

Amber rose by @alishadobson

Post udostępniony przez BLEACH (@bleachlondon)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/rok temu
Farba zakupiona, dzięki dziewczyny za radę, w weekend siostra obiecała że pomoże mi z włosami. Cena farby przystępna więc jeśli się sprawdzi myślę że zaszaleje później z innym kolorem
/rok temu
masz na myśli colorista washout? Ta farba nie niszczy włosów?
/rok temu
~Julita sprawdź farbę washout 2 tygodniową kolor #peachhair ;) Moja kumpela miała problem z tym, że ma bardzo rzadkie włosy i nie chciała ich farbować normalną farbą, bo zawsze wtedy jeszcze bardziej jej wypadały. Więc użyła takiej bezpiecznej wersji
POKAŻ KOMENTARZE (8)