POLECAMY

Najlepsze szampony dla blondynek!

Ich stosowanie to naprawdę dobry pomysł. Dzięki nim włosy blond są bardziej lśniące i zdrowsze, a ich odcień jest ładniejszy.
Mężczyźni wolą blondynki, ale blond to bardzo wymagający kolor. Jasne włosy zazwyczaj są bardziej matowe i wyglądają mniej zdrowo niż włosy ciemne. Bardzo trudno jest też utrzymać właściwy odcień po ich farbowaniu. Pigmenty szybko się wypłukują i włosy szybko nabierają niechcianej, żółtej poświaty. Dlatego stosowanie specjalnych szamponów dla blondynek naprawdę ma sens.

Odpowiednio dobrany szampon poprawi kondycję włosów i sprawi, że ich kolor będzie trwalszy, a fryzura – pełna blasku. Jeśli farbujesz włosy, wybieraj szampony mocno nawilżające. Jeśli próbujesz uzyskać wymarzony chłodny odcień, kupuj szampony z fioletowym lub niebieskim pigmentem. W przypadku naturalnych blondynek najlepiej sprawdzą się te z rumiankiem.

Więcej o pielęgnacji włosów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/2 miesiące temu
szampon insight do włosów blond z organicznewlosy.pl Nic tak ładnie nie utrzymywało mi mojego odcienia. wcześniej używałam płukanek z gencjany itp i włosy były suche :(
/9 lat temu
Ciekawe, czy ten szampon naprawdę nadaje odcień chłodu, bo wątpię w to. Jeśli nie jest koloru fioletowego lub niebieskiego, zamiast tego zawiera rumianek to pewnie ozłaca a nie wychładza!