Farba do włosów Recital Preference Loreal przecenione w Rossmannie fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Farbowanie włosów w domu - te farby dają efekt jak z salonu. W Rossmannie są przecenione o 30%

Farby z linii Recital Preference od L'Oreal Paris to jedne z najlepszych produktów na rynku. Teraz kosztują tylko 25 zł.
Małgorzata Machnicka / 02.04.2020 10:14
Farba do włosów Recital Preference Loreal przecenione w Rossmannie fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Farbowanie włosów w domu może być równie udane, jak to z salonu. Kluczową rolę odgrywa prawidłowe dobranie odcienia i jakość farby.

Teraz, jedne z najlepszych farb na rynku przeznaczone do trwałej koloryzacji zostały właśnie przecenione w Rossmannie. 

Farby Recital Preference L'Oreal w Rossmannie

Farby Recital Preference od marki L'Oreal zapewniają długotrwały (aż do 8 tygodni) i intensywny kolor, a to wszystko dzięki opatentowanemu aktywatorowi połysku i barwników wysokiej odporności, które dłużej pozostają we wnętrzu włosa. Włosy zyskują wielowymiarową barwę i piękny połysk.

Opakowanie farby zawiera standardowo 1 buteleczkę żelu koloryzującego i 1 buteleczkę kremu utleniającego z wygodnym aplikatorem, którym łatwo dozować farbę. Do zestawu została również dołączona odżywka wielokrotnego zastosowania wzbogacona o pochodną witaminy E oraz w filtr UV, które chronią włosy i nadają im elastyczność i miękkości. Stosuj ją co najmniej raz w tygodniu.

Jak stosować farbę?

  • nałóż na całą długość włosów, jeśli farbujesz je po raz pierwszy,
  • nałóż na odrosty, jeśli chcesz je zakamuflować i nie jest to twoja pierwsza koloryzacja,
  • za pomocą grzebienia zrób refleksy i połóż farbę na wybrane pasma.

Dużym plusem farb z linii Recital Preference jest ogromna gama kolorystyczna - od chłodnych, skandynawskich blondów, przez rudości i czerwienie aż po czekoladowe brązy i czerń. Ten, który widzisz na zdjęciu to 8.3 - jasny, złocisty blond. 

Odcień X Cannes to złocisty blond, który sprawia, że jasna karnacja nabiera ciepłego blasku. Elegancki kolor z nutką karmelu. Znakomicie pasuje do zielonych i jasnych oczu, podkreślając ich barwę. - Christophe Robin, kolorysta marki LOreal.

Jak farbować włosy w domu na całej długości?

Po pierwsze nie myj włosów - zmyjesz warstwę sebum, która chroni skórę głowy podczas farbowania. Poza tym, farba lepiej „chwyta się" nie umytych kosmyków. Po drugie, dokładnie rozczesz włosy, pasmo po paśmie - farba powinna wniknąć w każdy włosek. Poza farbą, przygotuj grzebień z pędzelkiem (kupisz w każdej drogerii) i stary ręcznik, który narzucić na ramiona.

  1. Do buteleczki z aplikatorem dodaj żel koloryzujący.
  2. Nałóż rękawiczki dołączone do opakowania i zabezpiecz skórę przy nasadzie włosów i uszach tłustym kremem.
  3. Nakładanie farby zacznij od nasady włosów. Przekładaj pasma włosów co 2 cm i stopniowo nakładaj farbę na każde pasmo.
  4. Nałóż produkt na całą długość włosów. Na koniec możesz użyć do tego dłoni - ugniataj pasmo po paśmie. 
  5. Odczekaj 30 minut i zmyj farbę ciepłą wodą.
  6. Nałóż odżywkę dołączoną do opakowania.

Farba Recital Preference L'Oreal - cena

Farba w regularnej cenie kosztuje 33,99 złotych. Teraz kupisz ją za 24,99 złote we wszystkich drogeriach Rossmann. Promocja trwa do 24 kwietnia 2020 r.

Więcej o pięknych włosach: