light rainbow hair fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Light rainbow hair: nowy trend w koloryzacji włosów

Obok tej koloryzacji nikt nie przejdzie obojętnie. Zobacz light rainbow hair, czyli jeden z największych trendów tego lata.
Urszula Wilczkowska / 27.06.2019 17:27
light rainbow hair fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Kolorowe włosy wyglądają pięknie, ale nie oszukujmy się - to ogromna zmiana w wyglądzie, na którą nie każdy może być na to gotowy. Latem warto zaszaleć z kolorem włosów, więc jeśli obawiasz się koloryzacji całej głowy, postaw na najgorętszy trend tego lata czyli light rainbow hair.

Czym jest light rainbow hair?

Znamy już unicorn i rainbow hair, ale czym jest ostatni trend w farbowaniu? To nic innego jak różnokolorowe pasemka, sombre lub ombre na głowie. Taka subtelna koloryzacja to doskonały wybór na lato, szczególnie jeśli wybierasz się na letni festiwal.

Koloryzacja na lato... i tylko na lato!

Pasemka są farbowane półtrwałymi lub całkowicie zmywalnymi farbami, nie musisz się więc martwić, że po lecie będziesz musiała ścinać włosy lub robić dekoloryzację. Takie farby jednak powinny być nakładane na włosy rozjaśnione (zwłaszcza jeśli jesteś posiadaczką ciemnych włosów), w przeciwnym razie kolor może być niewidoczny.

Kolory, które wybierzesz, zależą wyłącznie od twojej fantazji. Możesz zdecydować się na róże i fiolety w stylu jednorożcowych włosów, szaloną tęczę lub delikatne pastele. A może pasemko inspirowane zachodem słońca? Wszystkie wyglądają na włosach obłędnie!

Zmywalne farby i tonery znajdziesz w drogeriach i sklepach internetowych, a ich ceny rozpoczynają się już od kilkunastu złotych. Warto jednak oddać się w ręce specjalisty, szczególnie jeśli musisz wcześniej rozjaśnić włosy. Będziesz mieć wtedy pewność, że koloryzacja będzie wykonana w bezpieczny i profesjonalny sposób.

Zobacz także:
Ten spray do włosów to prawdziwy must-have. Znajdziesz go w promocji w Rossmannie
Nowy kolor włosów bez farbowania? Z tymi kosmetykami to możliwe