POLECAMY

Kolorowe pasemka na sylwestra

Kolorowe pasemka to świetny pomysł na sylwestra czy karnawał. Czym je zrobić?
Kolorowe pasemka na sylwestra fot. FREE
Kolorowe pasemka zrobisz nowymi, zmywalnymi preparatami barwiącymi. Jest ich wiele w drogeriach (np. Marion, Kevin.Murphy, L'Oreal Professionnel, Venita). Dzięki nim możesz zmieniać kolor włosów codziennie! Użyj ich do zafarbowania wszystkich włosów, pojedynczych pasemek albo końcówek w stylu ombre. Do wyboru są pianki, spraye oraz kreda.


Czym i jak zrobić kolorowe pasemka na włosach?

  • Piankę lub spray aplikuj na pojedyncze (suche) pasmo lub całe włosy.  Zaczekaj aż wyschną lub wysusz je suszarką. Możesz utrwalić kolor lakierem.
  • Kredy do włosów, tzw. hair chalks to sypkie barwniki, które pozwalają na zmianę koloru w ekspresowym tempie. Przed użyciem takiej kredy nakryj ramiona papierowym ręcznikiem. Opakowanie zawiera gąbkę, która umożliwia aplikację kredy na włosach. Pasmo włosa umieść między kredą a gąbką, przyciśnij i przeciągnij z góry na dół. Dzięki zastosowaniu gąbki palce pozostają czyste. Nadmiar kredy usuń z włosów szczotką i utrwal kolorowe pasemka lakierem.
  • Kredę, piankę i spray usuń myjąc włosy szamponem. Taka koloryzacja nie niszczy włosów.


Zobacz także:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/5 miesięcy temu
Spraye z Venity są w Hebe warto poszukać, rewelacja tym bardziej na zbliżający sie karnawał i Sylwestra
/rok temu
Bardzo fajny pomysł z taki kolorowymi pasemkami!! a mam właśnie ciemne włosy i ciekawe jak to u mnie by wyglądało. Gdzie kupić ten spray?
/rok temu
No właśnie bombowe są te pasemka. Szał na całego. I jeszcze jak tak łatwo się da zmyć kolor z włosów to w ogóle super. Venita ma spoko kosmetyki do włosów, ale przyznam się że nie znałam wczesniej takich sprayów kolorowych.
POKAŻ KOMENTARZE (1)