POLECAMY

WOW! Poznaj najnowszy trend w farbowaniu włosów!

My jesteśmy w nim zakochane!
WOW! Poznaj najnowszy trend w farbowaniu włosów! fot. FREE/kolaż Polki.pl
Na Instagramie podbija serca wszystkich modnych dziewczyn. Prekursorką tego trendu jest właścicielka i kolorystka salonu mieszczącego się na Brooklynie. Koloryzacja polega na tonowaniu włosów od zieleni, przez błękity, fiolety, róże i czerwienie. Mowa o galaxy hair!

Galaxy hair - na czym polega?

Najnowszy trend inspirowany jest barwami galaktyk, widzianych jedynie przez teleskopy NASA. Jak uzyskać taki bajeczny efekt? Najpierw trzeba poddać włosy całkowitej dekoloryzacji. Następnie fryzjer nakłada farby tak, aby kolory płynnie między sobą przechodziły. Niestety, takie farbowanie bardzo niszczy włosy, dlatego trzeba o nie odpowiednio dbać. Ale dla tego efektu warto!
 

Więcej o modnych włosach:


Tagi: włosy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/7 miesięcy temu
A gdzie kupujesz te tonery z Venity?
/8 miesięcy temu
Nadal bardzo modny trend! Teraz tylko można taki efekt uzyskać domową koloryzacją i wykorzystać do tego tonery z venity trendy color cream. Wiem bo sama sobie robię, a włosy mam nadal mocne i zdrowe;)
/2 lata temu
obawiam się że wieku 60 lat można mieć takie trendii na włosach ,bardzo ładne,mam zadbane tylko dlatego że są krótsze włosy ale monotonne ,dzięki za porady i jestem przy bardzo twarzowej fryzurze.
POKAŻ KOMENTARZE (2)