Fryzura z grzywką i wypełnieniem do koka - krok po kroku

Jak szybko zmienić fryzurę doczepiając grzywkę, podnosząc włosy i używając wypełnienia do koka? Jeśli do tej pory nie byłaś fanką doczepiania sztucznych włosów i używania akcesoriów do włosów - przy tej stylizacji fryzury możesz zmienić zdanie! Zobacz jak szybko, krok po kroku wykonać fryzurę z grzywką i stylowy kok.
/ 23.04.2013 14:23

Jak zmienić fryzurę przy pomocy grzywki i wypełnienia?

Nie masz grzywki i słabe, cienkie włosy? Nie szkodzi, dzięki akcesoriom do włosów możesz przemienić się w kobietę z gęstą grzywą oraz burzą włosów. Wystarczy dopiąć sobie sztuczną grzywkę, podnieść włosy u nasady przy pomocy specjalnej spinki i stosując wypełniacz do koka. Oczywiście wszystko powinno być idealnie dopasowane do twojego koloru włosów.

Zobacz też: Fryzury warkocze

Fryzura z grzywką i wypełnieniem do koka

Kolczyki Glitter, 17.90 zł, naszyjnik Glitter 49.90 zł /fot. Materiały prasowe Glitter

Jak wykonać fryzurę ze sztuczną grzywką i wypełniaczem do koka? Nic prostszego! Poprowadzimy cię krok po kroku na kolejnych stronach. Jeśli wykonasz dobrze instrukcje będziesz cieszyć się nowym uczesaniem i odświeżonym wyglądem.

Zobacz też: Karbowane włosy - fryzury

Grzywka i kok - krok po kroku

fot. Materiały prasowe Glitter

Krok 1. Otwórz klips w sztucznej grzywce, odginając go lekko. Ustaw grzywkę na odpowiedniej wysokości, a następnie zegnij z powrotem klips, aby go zamknąć. Nie zapomnij o tym, że grzywkę możesz przyciąć w dowolny sposób!

Grzywka i kok - krok po kroku

fot. Materiały prasowe Glitter

Krok 2. A teraz kwestia objętości! Podnieś górną warstwę włosów i umieść pod nią spinkę podnoszącą włosy. Zakryj ją włosami i upnij wsuwkami.

Grzywka i kok - krok po kroku

fot. Materiały prasowe Glitter

Krok 3. Zbierz wszystkie luźne pasemka włosów w niski kucyk. Rozprowadź kucyk na wypełniaczu i nawlecz na niego gumkę tak, aby zabezpieczyć fryzurę. Owiń pozostałe włosy wokół wypełniacza i upnij je wsuwkami.

Grzywka i kok

fot. Materiały prasowe Glitter

Krok 4. Udekoruj kok cyrkoniami lub perełkami do włosów.

Grzywka i kok

fot. Materiały prasowe Glitter

Krok 5. Dobry pomysł! Wypełniacze do koka ze sztucznych włosów są idealne w przypadku krótkich lub cienkich włosów.

Akcesoria, których będziesz potrzebować do wykonania tej fryzury:

Akcesoria do włosów Glitter

Wszystkie akcesoria znajdziecie w najnowszej kolekcji marki Glitter