Upięcie w stylu boho z warkoczowym wiankiem - krok po kroku

Upięcie w stylu boho wykonane przy pomocy warkoczowej opaski i wianka z kwiatów to fryzura, którą można podziwiać u wielu aktorek i modelek. Szyk w stylu boho ukochała sobie zwłaszcza Kate Moss, czy też znana stylistka gwiazd i gwiazda wśród stylistów Rachel Zoe. Jeśli lubisz ten styl - ta fryzura jest dla ciebie! W dodatku szybko i łatwo można ją zrobić. W trzech prostych krokach.
/ 23.04.2013 11:38

Jak wykonać upięcie w stylu boho z warkoczowym wiankiem z kwiatów?

Upięcie w stylu boho z warkoczowym wiankiem upniesz już z włosów sięgających za ramiona. Tajemnicą tej fryzury są zdecydowanie sprytne akcesoria. Żeby dobrze wyglądały powinny być dobrze dopasowane kolorem do twoich włosów. Kwiatki powinny pasować stylistycznie i kolorystycznie do twojej stylizacji.

Warkocz w stylu boho z wiankiem z kwiatów

Kolczyki Glitter, 24.90 zł, pierścionek 49.90 zł /fot. Materiały prasowe Glitter

Na kolejnych stronach krok po kroku znajdziesz wskazówki jak upiąć koka w stylu boho i jakich akcesoriów do włosów użyć. Tak więc do dzieła! To świetny sposób na odświeżenie własnego wizerunku bez drastycznej zmiany fryzury i dodatnie całej stylizacji zupełnie innego klimatu. Nie przesadź tylko ze słodyczą i ilością dodatków, tak żeby całość była lekkostrawna i stylowa.

Warkocz z wiankiem z kwiatów

fot. Materiały prasowe Glitter

Krok 1. Owiń wianek z kwiatów wokół sztucznego warkocza (warkocz ma kształt gumki co znacznie ułatwia osadzenie go na głowie). Następnie przeciągnij włosy przez wianek z warkoczem. Luźne pasemka włosów pozostaną wewnątrz gumki.

Warkocz w stylu boho z wiankiem z kwiatów

fot. Materiały prasowe Glitter

Krok 2. Teraz możesz rozpocząć układanie koka. Zbierz włosy w grube pasma i zawiń je pod warkocz tak, aby elastyczna część gumki została całkowicie przykryta włosami.

Warkocz w stylu boho z wiankiem z kwiatów

fot. Materiały prasowe Glitter

Krok 3. Utrwal fryzurę przy pomocy wsuwek w odpowiednich miejscach, a będzie się trzymać cały dzień!

Akcesoria, których będziesz potrzebować do wykonania tej fryzury:

Akcesoria do wykonania warkocza w stylu boho z wiankiem z kwiatów

Wszystkie akcesoria znajdziecie w najnowszej kolekcji marki Glitter