Efektowny kok z wypełniaczem - krok po kroku

Perfekcyjny kok łatwo, szybko i przyjemnie? To całkowicie możliwe jeśli użyjesz do tego tzw. wypełniacza. Wypełniacz doda twoim włosom objętości. Można go kupić za niewielkie pieniądze i dopasować jego kolor do włosów. Użycie wypełniacza to prosty sposób na trwałego, foremnego i gładkiego koka.
/ 09.10.2012 15:08

Jak zrobić efektownego koka z wypełniaczem?

Wysoko upięty kok możesz zrobić już z włosów sięgających za ramiona. Jeśli są krótsze, być może będą potrzebne ci dopinki i treski. Wypełniacz w koku nada upięciu odpowiedni, pełny kształt i sprawi, że kok będzie trwały.

Kok z wypełniaczem

Kok z wypełniaczem do koka marki Glitter, 9.90 zł /fot. Materiały prasowe Glitter

Wysoki kok to modna i idealna fryzura nie tylko na eleganckie wieczory, ale i na co dzień. Chcesz mieć takiego koka jak modelka na zdjęciu? Postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami krok po kroku na kolejnych stronach. To bardzo proste, same przetestowałyśmy. Wszystkie niezbędne akcesoria do wykonania tej fryzury znajdziecie np. w kolekcji marki Glitter w cenie od 9.90 zł do 11.90 zł.

Kok z wypełniaczem - krok 1

fot. Materiały prasowe Glitter

Krok 1. Rozczesz włosy i upnij w koński ogon. Przeciągnij włosy przez wypełniacz i umieść go na gumce u nasady końskiego ogona.

Kok z wypełniaczem - krok 2

fot. Materiały prasowe Glitter

Krok 2. Rozprowadź włosy z kucyka na cały wypełniacz, zwracając uwagę, aby został całkowicie przykryty włosami.

Kok z wypełniaczem - krok 3

fot. Materiały prasowe Glitter

Krok 3. Nałóż gumkę na włosy przykrywające wypełniacz. Wykorzystaj pozostałe pasemka włosów, aby owinąć nimi wypełniacz dookoła.

Kok z wypełniaczem - akcesoria do koka

Wszystkie akcesoria znajdziecie w kolekcji marki Glitter

Krok 4. Upnij szpilkami (lub wsuwkami - choć szpilki będą dyskretniejsze i wygodniejsze w użyciu) pasma włosów owinięte dookoła wypełniacza. Całość utrwal lakierem.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (13)
/10.08.2015 09:58
Proszę - http://www.pro-sprzet.pl/efalock-wypelniacz-do-kokow-banan-15cm.html Dzięki temu można uformować genialną fryzurę, również w domu, ale wiadomo - najpierw jakieś pojęcie i doświadczenie w temacie.
/08.08.2015 16:11
:))))))
/17.03.2015 20:06
duzo to nie daje..
POKAŻ KOMENTARZE (10)