POLECAMY

Ekstrawagancka fryzura i trend Hack Attack

Lubisz odważne, niemal "hipsterskie" i drapieżne fryzury? Ekstrawaganckie cięcia, ostre stylizacje i odważna koloryzacja to najnowszy trend z kolekcji fryzur marki Indola o nazwie Hack Attack. Kolekcja fryzur Smart Streetstyle powstała przy współpracy ze znanymi blogerami modowymi. Czy fryzura w stylu Hack Attack jest dla ciebie?

Fryzura w stylu Hack Attack

Krzykliwa kolorystyka, bezkompromisowe cięcia i radykalne stylizacje są znakiem rozpoznawczym tego stylu. Jest wieloznaczny, nietypowy, chwytający spojrzenia, a zarazem wieczorowy i wyrażający siebie w genialnym technikolorze. Włosy w Hack Attack są wielowymiarowe. Kontury fryzury wyostrzone, a kolor modny. Ta stylizacja nie znosi kompromisów.

CAŁA KOLEKCJA SMART STREETSTYLE >>>

Zobacz też: Fryzury z długich włosów w ciepłym brązie

Hipsterska fryzura

Look stworzono wspólnie z Carole Touati - fotografką stylu ulicznego. Carole Touati (www.lelook.eu) z uwagą śledzi hipsterskie podziemia metra Barcelony. Jej blog oraz magazyn online pokazują jak świetnie wychwytuje modowe trendy i sama je tworzy. Dzięki wielkiej wrażliwości, doświadczaniu i nienasyconym oczom potrafi wyszukać to, co za chwilę okaże się trendem.

Zobacz też: Fryzury Jean Louis David - wiosna/lato 2013

Fryzura trendy i hipsterska

Strzyżenie w stylu Hack Attack

Ekstrawagancja stroju wymaga mocnego cięcia. Dlatego w tej propozycji krótka grzywkę uzupełniają dłuższe, proste i mocno przerzedzone pasma boczne. Fryzura jest dłuższa z tyłu, co sprawia, że zyskuje wielowarstwowość i wielowymiarowość. Przy prostowaniu włosów, staje się asymetryczna.

Zobacz też: Fryzury artègo - "Flashback" 2013

Fryzura dla hipstera

Hipsterski look

Koloryzacja w stylu Hack Attack

Kolor musi dotrzymać kroku cięciu. Niebiesko-czarna podstawa daje połysk i świetnie odbija jaśniejsze sekcje w mocnych kolorach. Diamentowa technika koloryzacji pozwala uzyskać wielowymiarowość koloru.

Zobacz też: Fryzury Schwarzkopf - "New York Divas" 2013

Fryzura Hack Attack

Jak wam się podoba taka ekstrawagancka fryzura i trend Hack Attack?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)