Fryzury z długich włosów w ciepłym brązie

Romantyczne i nowoczesne fryzury z długich włosów w ciepłym odcieniu brązu. To najnowsze propozycje w stylizacji fryzur marki Indola. Pochodzą z fryzjerskiej kolekcji Smart Streetstyle 2013. Ta specjalna kolekcja fryzur powstała we współpracy ze znanymi światowymi blogerami modowymi. Ten typ strzyżenia, ułożenie i koloryzacja wyznaczają jeden z głównych trendów w stylizacji fryzur o nazwie Romantic Youth. Czy takie długie włosy w brązie, fale i wysoki kok są dla ciebie?

Trend we fryzurach Romantic Youth - dla długich włosów

Ten sezon zdominowały motywy roślinne, ale… w nowej odsłonie. Jest świeżo i młodzieńczo, intensywnie i nowocześnie, z radością i pewnością siebie. Trend Romantic Youth jest interpretacją tej fascynacji - sprawia, że staje się czymś więcej, niż tylko sezonowym kaprysem.

KOLEKCJA FRYZUR SMART STREETSTYLE MARKI INDOLA - więcej zdjęć!

Trend Romantic Youth nabrał miejskiego szyku dzięki najbardziej wpływowej osobie związanej z modą uliczną - Yvanowi Rodicowi - młodemu Paryżaninowi, autorowi bloga www.facehunter.blogspot.com. O wpływie jaki wywiera na świat mody niech świadczy fakt, że o jego recenzje zabiegają takie marki jak Lacoste czy Topshop; firmy Nokia czy Motorola.

Zobacz też: Fryzury "Diva Futura" - ciepła koloryzacja i ostre cięcia

Fryzura i trend Romantic Youth dla długich włosów

Fryzura i stylizacja fryzury oraz trend Romantic Youth

Strzyżenie Romantic Youth

Długie włosy od zawsze były synonimem kobiecości. Czasem jednak warto odejść od klasyki, aby podkreślić młodzieńczy urok i przełamać rutynę. Dopełnieniem cięcia jest ciężka grzywka, która łagodnie opada na czoło, a jej dłuższe boki współgrają z naturalną linią miękko opadających loków.

Zobacz też: Fryzury Schwarzkopf - "New York Divas" 2013

Frzura z długch włosów z grzywką

Fryzura dla długich włosów

Koloryzacja Romantic Youth

Włosy po bokach mają ciepły odcień brązu, który w tym sezonie niewątpliwie święci triumfy. Doskonale podkreśla karnację skóry, pogłębiając ją. Dzięki brązom, włosy lśnią zawsze niezależnie od sposobu w jaki je nosimy - upięte czy luźne, lekko potargane czy też starannie wygładzone.

Zobacz też: Pokaz fryzur "Colour Buzz" 2013 - Schwarzkopf Professional

Wysoki kok z długich włosów

Wysoki kok

Zobacz też: Kolekcja fryzur Essential Looks "Colour Buzz" 2013

Jak wam się podobają te fryzury i trend Romantic Youth?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 lat temu
Fryzury są powyżej na zdjęciach? "Romantyczne i nowoczesne fryzury z długich włosów w ciepłym odcieniu brązu. To najnowsze propozycje w stylizacji fryzur marki Indola. Pochodzą z fryzjerskiej kolekcji Smart Streetstyle 2013. Ta specjalna kolekcja fryzur powstała we współpracy ze znanymi światowymi blogerami modowymi. Ten typ strzyżenia, ułożenie i koloryzacja wyznaczają jeden z głównych trendów w stylizacji fryzur o nazwie Romantic Youth. Czy takie długie włosy w brązie, fale i wysoki kok są dla ciebie?"
/5 lat temu
A gdzie fryzury???