POLECAMY

Jego buty już za chwilę trafią do sprzedaży w Polsce

Dowiedzcie się o kogo chodzi?
Jego buty już za chwilę trafią do sprzedaży w Polsce fot. serwis prasowy Steve Madden
Połączenie mody i muzyki jest podstawą  marki Steve Madden. Projektanta, którego buty kochają kobiety na całym świecie. A te już niedługo trafią do sprzedaży również w Polsce. Fashionistki w całym kraju powinny się cieszyć, że wiosną i latem 2015 będzie można zdobyć jego projekty również u nas w kraju.

Buty Steve'a Maddena trafią do Polski

Ponad 20 lat temu mając zaledwie 1100 dolarów na koncie i bezcenny talent do  przewidywania trendów, Steve Madden skupił całą swoją twórczą energię na wyprodukowaniu w fabryce w Queens modeli butów, które szybko wyznaczyły trendy na kolejne sezony. Dzisiaj posiada 124 sklepy detaliczne w samych Stanach Zjednoczony. A poza granicami kraju kolejne kilkadziesiąt, w tym internetowe.
 
Buty Steve Madden w Polsce

„Inspiruje mnie to, co noszą ludzie na ulicach od Nowego Jorku po Londyn. Moje pomysły i inspiracje czerpię z rytmu ulicy na całym świecie. Dziś to projektanci i marki kreują to co modne. Moda przyszłości będzie wszystkim tym w czym młodzi chłopcy i dziewczyny  będą czuli się wygodnie i dobrze i co będą mogli dowolnie miksować wyrażając swój indywidualny styl"
- mówi Steve Madden
 

Więcej mody na wiosnę i lato 2015:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)