POLECAMY

Jako pierwsze pokazujemy efekt kolaboracji Reebok Ventilator x Areta Szpura

Zobaczcie buty zaprojektowane przez twórczynię Local Heroes
Jako pierwsze pokazujemy efekt kolaboracji Reebok Ventilator x Areta Szpura fot. serwis prasowy Reebok
Areta Szpura to współtwórczyni kultowego już brandu Local Heroes. Ubrania i dodatki z nadrukami tej polskiej marki noszą gwiazdy na całym świecie. A wszystko zaczęło się od Justina Biebiera, który pewnego, pięknego dnia założył t-shirt z napisem - "Doing real stuff sucks". Teraz Reebok zaprosił do współpracy projektantkę a efektem jest fantastyczny model butów.

Reebok Ventilator x Areta Szpura

Nie jest to pierwszy wspólny projekt Reeboka z Aretą Szpurą. Buty Reebok Classic pojawiły się bowiem w stylizacjach do wiosennej kampanii Local Heroes, a we wrześniu projektantka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla modelu Ventilator, która odbyła się w LA.
Nowy model Ventilatorów, które w tym roku obchodzą swoje 25-lecie, idealnie odzwierciedla styl młodej projektantki Local Heroes.

reebok areta szpura
fot. serwis prasowy Reebok
Jak działać to razem na pełną skalę! Zarówno ja jak i marka Reebok jesteśmy zadowoleni z efektów. Mam nadzieję, że nie będzie to koniec, a dopiero początek kolejnych wspólnych działań!
- mówi Areta
Rebbok Classic x Ventilator
fot. serwis prasowy Reebok
 
Biały klasyczny but ozdobiony jest oryginalną hologramową wstawką oraz drobnymi elementami w kolorze różowej waty cukrowej. Najbardziej charakterystyczna jest podeszwa – cała w kolorach tęczy – znaku rozpoznawczym produktów Local Heroes. Uzupełnieniem nowego wzoru Ventilatorów są sznurowadła z hasłem „Doing Real Stuff Sucks”, które jest mottem życiowym Arety.

Model butów trafi do sklepów 4. listopada 2015 a od grudnia będzie dostępny w wybranych sklepach zagranicą. Gratulujemy!

Więcej hitów na jesień:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)