Z polską metką: rockowa kolekcja Loft37 na jesień i zimę

Podoba się wam najnowszy pomysł na kolekcję?
Joanna Mroczkowska / 12.08.2015 07:14
Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka - projektantki Loft37 stawiają na rock 'n' roll i swoją najnowszą kolekcję butów na jesień i zimę 2015/2016 utrzymują właśnie w tym klimacie. Projekty, które zaprezentowane zostały w lookbooku na pierwszy rzut oka można rozpoznać. W końcu styl, który wykreowały designerki znany jest już od lat a z każdą kolekcją jedynie ewoluują go na wyższe poziomy. Oby tak alej!

Loft37 - kolekcja butów na jesień 2015

Surowe, betonowe tło podbija klasyczną kolorystykę modeli i typowe dla tej polskiej marki barwne wykończenia, które podobnie jak w poprzednich sezonach klientki mogą dowolnie modyfikować, tworząc swoje autorskie połączenia kolorystyczne. Nie ma to jak w czasach owładniętych sieciówkami być unikalną...

loft37 jesień 2015

W kolekcji LOFT37 - LOFT LOVE ROCK’N’ROLL znajdziemy typowe dla projektantek mokasyny z charakterystycznymi akcentami. Modne frędzle, wygodne botki, szałowe szpilki i eleganckie półbuty w męskim stylu. Wszystko wykonane ręcznie w Polsce. Buty z najnowszej kolekcji już są dostępne w sklepach stacjonarnych oraz butiku on-line.

Autorką zdjęć dla lookbooka jest Celestyna Król, za stylizację odpowiadała Paulina Ada Kalińska, a postprodukcją zajęła się Aleksandra Zając. W roli modelki wystąpiła Hanna Rutkowska.

Więcej modnych dodatków na jesień:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)