POLECAMY

Polska gwiazda została ambasadorką Loft37

Która z gwiazd pokochała buty Loft37?
Polska gwiazda została ambasadorką Loft37 fot. ONS.pl

To chyba nasza ulubiona (modowa), kolaboracja sezonu. Ada Fijał to aktorka znana z wyjątkowego poczucia humoru, dystansu do siebie i otaczającego ją świata, autorka cyklu filmików „DIY. Peszyn for Feszyn” nawiązała właśnie współpracę z naszą ulubioną marką z polską metką Loft37.

Ada Fijał dla Loft37

Nic dziwnego, że doszło do tego spotkania. Ada Fijał, która jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show biznesu uwielbia bawić się stylem i jako jedna z niewielu kocha kolory, co widać w jej lookach nie tylko z czerwonego dywanu.

Ada Fijał Loft37fot. serwis prasowy Loft37

Loft37 to marka, którą cenię i której projekty są mi bliskie. Bardzo często noszę ich buty, dlatego w momencie kiedy dziewczyny zaproponowały mi, żebym została ich ambasadorką, była to kontynuacja moich modowych wyborów, więc zgodziłam się od razu. Bardzo podoba mi się to że w projektach LOFT37 możemy sami dobierać kolory i częściowo projektować fasony. Która kobieta nie chciałaby poczuć się jak Carrie Bradshaw, bohaterka Seksu w wielkim mieście i mieć takie buty, jakie sobie wymarzy! (śmiech).

 

- mówi Ada Fijał

Ada Fijał dla Loft37
fot. serwis prasowy Loft37

Ada Fijał dla loft37
fot. serwis prasowy Loft37

Ada jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale też ikoną mody. Jej stylizacje zawsze są bardzo eleganckie z nutką szaleństwa i nonszalancji. Jest oryginalna, a przez strój podkreśla swoją indywidualność. Gdy zaczęłyśmy myśleć o wyborze ambasadorki, jako pierwsza przyszła nam do głowy. Wydaje nam się, że idealnie oddaje charakter i filozofię naszej marki.

 

- mówią projektantki Loft37 Joanna Trepka i Paulina Ada Kalińska

Więcej modnych propozycji na wiosnę 2016:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)