Grażyna Wolszczak fot. serwis prasowy

Kobiety w kuszącej biżuterii Pilgrim

Zdradzamy tajniki pierwszej sesji zdjęciowej Pilgrim z udziałem polskich gwiazd
/ 04.02.2010 12:56
Grażyna Wolszczak fot. serwis prasowy
Od rana w studiu fotograficznym Melon panuje atmosfera ekscytacji. Rozpoczyna się pierwsza sesja zdjęciowa duńskiej marki biżuteryjnej Pilgrm w Polsce.

Do pracy przygotowują się stylistki, makijażystki, fryzjerzy i fotografowie. W rolach głównych występują Joanna Krochmalska, Grażyna Wolszczak i biżuteria Pilgrim. Stylistki przygotowały już zestawy. Z morza dodatków bransoletek, kolczyków, naszyjników, zegarków i zawieszek komponują niesamowite stylizacje.

Makijażystka i fryzjer pracują już nad wyglądem modelek. Ze swoich magicznych kuferków wyjmują coraz ciekawsze kosmetyki, które pod blaskiem flashy wydobędą piękną głębie oczu, szlachetne kości policzkowe i zmysłowe usta modelek. Gdy stylistki dokonały ostatnich poprawek rozpoczyna się show. Na scenę wkracza fotograf. Inspirująca muzyka, światło reflektorów, blandy i wentylatory potęgują ekspresje i energię, jaka wydobywa się podczas sesji.Po serii zdjęć zmieniają się stylizacje, hipiska zmienia się w kobietę glamour, elegantka w chłopczycę. Stylistki dobierają biżuterię z pośród setek wzorów Pilgrim, w których całą ekipa zakochała się od pierwszego wejrzenia.

W sesji uczestniczy także Henryk Hjortholm – dyrektor marki Pilgrim na Polskę, Szczególnie zwraca uwagę na prezentację biżuterii i starannie wybiera zdjęcia, ponieważ to właśnie Grażyna Wolszczak i Joanna Krochmalska będą towarzyszyły marce Pilgrim przez cały sezon wiosna- lato 2010.