Eva Minge fot. serwis prasowy

Biżuteria "Lemoniq by Eva Minge"

Najnowsza kolekcja Evy Minge została zestawiona z biżuterią Lemonique, również zaprojektowaną przez Minge
/ 08.05.2009 09:22
Eva Minge fot. serwis prasowy
Najnowsza kolekcja Evy Minge składała się z części haute couture oraz pret-a-porter. Biel oraz czerń były głównymi bohaterami show o nazwie "Black & White Obsession": kolory klasyczne, ale niezwykle kobiece.

Na długim, 70 metrowym wybiegu zaprezentowane zostały ekskluzywne modele strojów, oraz propozycje casual'owe i linia weekendowo - sportowa. W rolach głównych wystąpiły również kreacje w stylu marynarskim oraz o mocnych, intensywnych kolorach. Niesamowite wrażenie wywarły suknie ślubne białe, kremowe i czarna, z ekstrawagancko upiętymi welonami. W propozycjach luźnych, zwracały uwagę moherowe swetry, fantazyjne oplatające szyję oraz kombinezony i spodnie.

Do monochromatycznych propozycji ubiorów została zestawiona biżuteria inspirowana intensywnymi kolorami: czerwienią, lazurowym turkusem oraz amarantem. Biżuterię wykonano ze szlachetnych i oryginalnych materiałów:
* nietypowego kształtu masy perłowej, formowanej na drewnie
* porcelany o wysokim połysku
* kryształów
* srebra

Biżuteria w kolekcji *Lemoniq by Eva Minge* jest duża i widoczna; ma przykuwać wzrok i kusić kolorem. Bransolety oraz naszyjniki noszone awangardowo po kilka na raz i w nietypowych zestawieniach. Kolczyki w odważnych, ciekawych kształtach. Całość niezwykle kolorowa, intensywna - kobieca. Romby, kule, fantazyjne ozdoby w zestawieniu z ciekawym materiałem podkreślały charakter kreacjom zaprojektowanym przez Evę Minge.