POLECAMY

Jimmy Choo dla H&M już jesienią

Luksusowe buty noszone przez sławne i bogate podczas oskarowych gali, będą w przyszłym sezonie do kupienia w H&M, wraz ze specjalnie zaprojektowanymi ubraniami i dodatkami
Jimmy Choo dla H&M już jesienią fot. Magnus Magnusson

Brytyjska marka luksusowych dodatków Jimmy Choo zaprezentuje tej jesieni swój światowej sławy przepych oraz pożądane przez wszystkich buty i torebki w około 200 wybranych sklepach H&M na całym świecie. Dostępne od 14 listopada. Po raz pierwszy firma H&M współpracuje z twórcą markowych dodatków. Dla uczczenia tej współpracy, marka Jimmy Choo rozbudowała swoje projektanckie wizje, tworząc dla H&M kolekcję ubrań damskich, jako uzupełnienie zestawu dodatków.

- To dla nas przywilej znaleźć się wśród wielkich świata mody, współpracujących z H&M i zaprojektować kolekcję dla rozumiejących modę eleganckich kobiet. Jimmy Choo wniesie do H&M wyrafinowaną, nowoczesną, dostępną i pełną przepychu kolekcję - doskonałe, imprezowe rzeczy do kupienia teraz i noszenia na specjalną okazję! - Tamara Mellon, założycielka i prezes Jimmy Choo.

- Uwielbiamy buty i torebki Jimmy Choo. Są wytworne i sexy i natychmiast podnoszą styl nawet najprostszego stroju. Podoba mi się sposób, w jaki pracowaliśmy z ubraniami, by stanowiły raczej dodatek do butów i torebek, a nie na odwrót. Ta współpraca jest szczególnie ciekawa, gdyż jej efektem jest nasza pierwsza designerska kolekcja obuwia. To wielka radość móc zaoferować naszym klientom doskonałej jakości buty i torebki z najwyższej półki - Margareta van den Bosch, Creative Advisor, H&M.

Marka Jimmy Choo, od momentu powstania w roku 1996, okazała się fenomenalnym sukcesem, a jej nazwa stała się elementem popkultury - powiedz "Jimmy Choo", a wiadomo, że masz na myśli buty. W Hollywood buty Jimmy Choo to niezbędny element spaceru po czerwonym dywanie i były noszone podczas gali oscarowych przez takie laureatki, jak Cate Blanchett, Halle Berry i Hilary Swank, a także wiele innych aktorek.


Słynne buty Jimmy Choo znajdą się w sercu ekskluzywnej kolekcji dla H&M, ale to nie wszystko. Jimmy Choo słynie też ze swoich torebek i w H&M znajdzie się cały zestaw dodatków zapewniających luksusowy look. Wraz z kolekcją ubrań dla pań i projektami dla panów Jimmy Choo wniesie prawdziwy wieczorowy przepych do H&M.


fot. Magnus Magnusson

Co sądzicie o projektantach kolaborujących z H&M? Czy ich prace są równie dobre jak te, które tworzą dla własnych domów mody, czy to tylko gorsza i tańsza wersja ich pomysłów? Podyskutuj na forum!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)