Jak czyścić buty w czasie zimy

Zima, plucha, sól, brud szpecą i niszczą buty. Brudne obówie to jeden z głównych modowych grzechów, więc dobrze naucz się czyścić każde buty!
/ 26.01.2010 11:43
Każdy stylista wie, że buty to bardzo ważny element garderoby. Jeśli są niedoczyszczone, psują cały efekt. Dlatego warto o nie starannie dbać. Jak to robić? Nowe pantofle czy kozaki ze skóry przed pierwszym założeniem spryskaj preparatem do impregnacji (ok. 15 zł), a potem starannie wypastuj.

Nie będą przemakały. Staraj się zmieniać obuwie co 2–3 dni. Stopa poci się, a wilgotna skóra ulega deformacji. Obuwie musi mieć przynajmniej dobę, aby „odpoczęło” i powróciło do pierwotnego kształtu. Jeśli nie nosisz butów przez dłuższy czas, wkładaj w nie prawidła. Nie stracą fasonu.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/04.02.2010 17:57
Mnie sie wydaje, ze taraz kazdy moze byc redaktorem i pisac artykuly w gazetach czy czasopismach a czy z bledem czy nie to niewazne bo moze nikt nie zauwazy...:-))?!Smieszne jest tylko to, ze zawsze zadaje sobie pytanie ile taka osoba zarabia bo napewno nie malo i jak dostala taka prace...?!Dziecko w drugiej klasie szkoly podstawowej(najpozniej)juz wie, ze obuwie to nie obówie...lol Pani redaktor powinna zajrzec do slowniczka ortograficznego lub wybrac sie na kurs jezyka polskiego ;-))
/30.01.2010 11:37
Obówie??
/27.01.2010 15:52
Brudne obówie ???????
POKAŻ KOMENTARZE (1)