Zabawne dodatki na Halloween 2013

Nie musisz kupować całego przebrania by zachwycić upiorną stylizacją. Wystarczy kilka drobiazgów...
Halloween - jedni go nie znoszą upatrując się w nim niepotrzebnej, zachodniej mody. Inni traktują go jak kolejny, dobry pretekst do zabawy! Jeśli należycie do tych drugich, to mamy dobrą wiadomość! W sklepach w Polsce coraz częściej pojawiają się drobne gadżety, dodatki czy makijaże, które pozwalają stworzyć mrożący krew w żyłach look, niewielkim nakładem finansowym.

Ostatnio modne jest malowanie się "na zombie", nadając twarzy trupi kolor farbkami do ciała. Na czasie jest też sztuczna krew, którą domalowuje się w kącikach ust czy oczu. Co bardziej utalentowani malują sobie na całym ciele szramy i szwy, a nawet ślady po ugryzieniu.

Jeśli nie podobają  się wam aż tak makabryczne przebieranki możecie ubrać się na czarno i za pomocą kapelusza, peruki czy sztucznych kłów przeistoczyć się w wiedźmę, albo jeszcze lepiej niezwykle ostatnio popularną wampirzycę.
Modne nie tylko na halloween są też ostatnio ubrania i plecaki, w których wyglądamy jak prześwietleni - niby widać nasz szkielet! Cała masę takich legginsów i bluz znajdziecie na asos.com

Halloween to dla was czysta zabawa, a nie noc duchów i starchów? Postawcie na dyniowe gadżety. Są zabawne i na pewno nie wystraszą żadnych dzieci, a wy z łatwością wczujecie się w klimat imprezy.

Zobaczcie drobiazgi dostępne w polskich sklepów, które wybrałyśmy na tegoroczna zabawę!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)