Anna Lewandowska w sneakersach 4f fot. Adobe Stock

Ulubione sneakersy Anny Lewandowskiej kupisz teraz na wyprzedaży za 199 zł 

Anna Lewandowska na Instagramie bardzo często pokazuje szare buty marki 4F. Teraz te modne buty kupisz na wyprzedaży za 199 zł.
Karolina Kalinowska / 05.07.2020 07:31
Anna Lewandowska w sneakersach 4f fot. Adobe Stock

Anna Lewandowska to wzór do naśladowania dla wielu kobiet. Piękna kobieta, wspaniała matka, kochająca żona i zaradna bizneswoman. Jakby tego było mało również ikona stylu. Trenerka doskonale orientuje się w najnowszych trendach i starannie wybiera wszystkie swoje stylizacje. Nawet te sportowe, bo dzisiaj właśnie do nich chcemy nawiązać. A dokładniej do jej ulubionych butów do ćwiczeń.

Lubisz styl sportowy? Koniecznie wejdź na Modago.pl i znajdź buty sportowe damskie.

Ulubione sneakersy do ćwiczeń Anny Lewandowskiej

Sporą część czasu Ania spędza na sali treningowej i nawet w czasie ćwiczeń prezentuje się znakomicie. Dzisiaj postanowiłyśmy skupić się na butach, które zakłada na treningi. W ostatnim czasie często decyduje się na szare z ciemną wstawką w okolicy sznurowadeł. Pewnie nie będziesz zaskoczona, że pochodzą z kolekcji 4F - Anna Lewandowską jest ambasadorką tej marki.

Ten model nazywa się Gecko i teoretycznie to buty do biegania, ale nikt nie powiedział, że nie można w nich ćwiczyć na siłowni, a nawet nosić na co dzień do sukienek czy szortów. Teraz są dostępne na wyprzedaży. Zostały przecenione z 299,99 zł na 199,99 zł.

Ulubione buty Anny Lewandowskiej

Gecko są flagowym modelem butów do biegania w ofercie 4F. Charakteryzują się wysoką przyczepnością - bieżnik pokrywa wzór profilowanej jodełki. W obuwiu zostały wykorzystane dwie gęstości pianki EVA, z której została wykonana śródpodeszwa. Zewnętrzna warstwa odpowiada za stabilizację, a wkładka Hi-Poly wpiera wchłanianie wstrząsów i zwrot energii podczas biegania.

Niestety ulubione buty Anny Lewandowskiej już się praktycznie wyprzedały, ale przygotowałyśmy dla ciebie inne modne buty sportowe w tym stylu.

Więcej o Annie Lewandowskiej:
Klara jest zachwycona młodszą siostrą! Lewandowska opublikowała rozczulające zdjęcie córek
Anna Lewandowska na spacerze z Laurą w pięknym wózku za małą fortunę. Jaki to model?
Anna Lewandowska wyprzedaje swoje ubrania. Ceny? Niektóre mogą zwalić z nóg