wózek Anny Lewandowskiej fot. ONS.pl

Anna Lewandowska na spacerze z Laurą w pięknym wózku za małą fortunę. Jaki to model?

Wózek, który wybrała Anna Lewandowska dla swojej drugiej córki, to luksusowy model marki Cybex. Kosztuje aż 5,5 tysiąca złotych.
Urszula Wilczkowska / 24.05.2020 13:50
wózek Anny Lewandowskiej fot. ONS.pl

Anna Lewandowska niedawno po raz kolejny została mamą. Mała Laura jest na świecie mniej niż 3 tygodnie, a już zna ją cały świat! Póki co trenerka fitness nie zdecydowała się jeszcze na pokazanie twarzy małej dziewczynki i możemy się spodziewać, że nie zrobi tego, tak samo jak w przypadku swojej starszej córki, Klary.

Na swoim Instagramie pokazała ostatnio zdjęcie z rodzinnego spaceru. Trzeba przyznać, że wygląda kwitnąco, a do formy wróciła wyjątkowo szybko. Nie ma co się dziwić - Anna Lewandowska przez cały czas trwania ciąży bardzo dbała o zdrową dietę i szczupłą, umięśnioną sylwetkę. Naszą uwagę przykuł jednak jeden ważny szczegół - wózek małej Laury Lewandowskiej. Jego cena może zwalać z nóg...

Ile kosztuje wózek Laury Lewandowskiej?

Klara Lewandowska miała kilka wózków - w większości były to modele marki Cybex, bardzo lubianej przez polskie gwiazdy: między innymi Małgosię Sochę, Olgę Kalicką, Marinę Łuczenko-Szczęsną czy Natalię Siwiec. Wózki dziecięce tej marki mają jednak swoją cenę. Za jeden z wózków starszej córki Lewandowscy zapłacili nawet... 8 tysięcy złotych.

Wózek Laury Lewandowskiej jest nieco tańszy i kosztuje „tylko” 5,5 tysiąca złotych. To model Priam 2.0 Lux z kolekcji Platinum. Póki co to pierwszy i jedyny wózek Laury, którym Lewandowscy pochwalili się na Instagramie. Biorąc jednak pod uwagę ilość limuzyn Klary, możemy się spodziewać, że młodsza córka sportowej pary również będzie jeździć wieloma innymi modelami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś spojrzałam na siebie oczami Ani sprzed kilku lat. Zadziwia mnie to, jak bardzo zmieniły mnie ostatnie lata. Z dziewczyny w dresie, skupionej na sporcie, na osiągnięciach stałam się MAMĄ dwóch cudownych szkrabów. Dla nich potrafię zrezygnować z wielu rzeczy, które kiedyś wydawały się dla mnie ważne. Ale nie zrezygnowałam ze swoich pasji. Nadal są istotne, mimo, że nie najważniejsze. Stopniowo nauczyłam się łączyć wiele ról. Między innymi dzięki temu, że swoje pomysły czy cele zapisuję, w głowie tworzę mapę działania (polecam), do którego płynnie przechodzę, biorąc pod uwagę tylko te realne scenariusze 🤗 Mam PLAN i tego sie TRZYMAM. Taka moja mała refleksja na dziś. MIŁEJ NIEDZIELI ❤️ ANN #annalewandowska

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Laura Lewandowska przyszła na świat rano 6 maja. To drugie dziecko Ani i Roberta Lewandowskich.

To też może cię zainteresować:
Klara jest zachwycona młodszą siostrą. Anna Lewandowska pokazała rozczulające zdjęcie córek
Ile Małgosia Rozenek przytyła w ciąży? Szczera odpowiedź Perfekcyjnej Pani Domu
Na co Julia Wieniawa wydaje pieniądze? Odpowiedź aktorki może cię zaskoczyć