Trampki na koturnach - przebój sezonu!

Widziano je na nogach Mirandy Kerr, Kate Bosworth i Gisele Bunchen. A naszym polskim podwórku: Dody, Mariny Łuczenko, Mai Sablewskiej i Patrizii Kazadi. Sportowe buty na koturnach, bo o nich mowa, to obecnie absolutny top! I to high top!

Widziano je na nogach Mirandy Kerr, Kate Bosworth i Gisele Bunchen. A naszym polskim podwórku: Dody, Mariny Łuczenko, Mai Sablewskiej i Patrizii Kazadi. Sportowe buty na koturnach, bo o nich mow,a to obecnie absolutny top! I to "high top"!

Trampki na koturnach - przebój sezonu!

Fot. MW Media

Czarne - Asos, Zielone - Stylowebuty.pl, Czerwone - Stylowebuty.pl

Na pierwszy rzut oka zwykłe trampki lub, jak kto woli, sneakersy. Sęk w tym, że tradycyjne modele zostały rozbudowane o sprytnie ukryte koturny, tworząc tyleż samo ciekawe, co kontrowersyjne połączenie stylu sportowego i tradycyjnej elegancji. Taki model butów nazwano "high top".

Tę modę szybko podchwyciły znane trendsetterki, dumnie prezentując te modne buty na salonach. Zobaczcie, jak nosiły je Maja Sablewska i Patrizia Kazadi!

Trampki na koturnach - przebój sezonu!

Fot. MW Media

Trampki na koturnach najlepiej prezentują się jako wyrazisty akcent w młodzieżowych, nonszalanckich stylizacjach. A ich dużą zaletą jest nie tylko unikatowy styl, ale przede wszystkim wygoda! To jakby chodzić w wygodnych trampkach i na koturnach jednocześnie! Dodadzą wam kilka centymetrów, a w połączeniu z legginsami czy rurkami, optycznie wydłużą sylwetkę.

Trend chwycił! Dzięki czemu w hitowe buty możemy zaopatrzyć się również w popularnych sieciach obuwniczych i odzieżowych. Wybór jest na tyle szeroki, że odpowiedni dla siebie model znajdzie zarówno miłośniczka delikatnych, dziewczęcych wzorów (wersja z kwiatuszkami jest super!), klasycznych kolorów (brąz, granat, beż), jak i wielbicielka bardziej wyrazistych akcentów w garderobie (złoto, srebro i neony wciaż na czasie!).

Trampki na koturnach - przebój sezonu!

Fot. MW Media

Granatowe - Venezia, Beżowe - Asos, Brązowe - River Island

Trampki na koturnach - przebój sezonu!

Złote i srebrne - Asos, Neonowe - H&M

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/3 lata temu
Sneakersy nosze na codzień, bardzie wygodne...
/6 lat temu
na kimś może i wyglądają spoko, ale ja bym nie założyła! dobre dla gimnazjalistek
/6 lat temu
Świetne :)
POKAŻ KOMENTARZE (1)