Nowa torebak Sabriny Pilewicz fot. ONS.pl

Nowe torebki Sabriny Pilewicz - Trendy sezonu - Modne dodatki

Jej premiera przypada dopiero 6. kwietnia!
Joanna Mroczkowska / 07.07.2016 16:41
Nowa torebak Sabriny Pilewicz fot. ONS.pl

Gwiazdy zawsze mają najlepiej! Okazuje się, że Zosia Ślotała i Edyta Górniak już teraz noszą torebkę z nowej kolekcji Sabriny Pilewicz, której premiera przypada dopiero za miesiąc. Nasza redakcja miała okazję obejrzeć już niemal całą kolekcję projektantki dlatego nasze sokole oko wypatrzyło wśród ostatnich stylizacji gwiazd jeden z najnowszych modeli - mały worek z diamentowym dołem.

Nowa torebka Sabriny Pilewicz

Jedną z nowości od polskiej guru torebek jest niewielki worek. Nie jest to jednak taki klasyczny worek - bo jego spód jest zainspirowany "diamentem", który Pilewicz zaprojektowała już jakiś czas temu. To właśnie tworzy tą wyjątkową całość, która odróżnia ją od pozostałych torebek - worków dostępnych aktualnie w sklepach.

nowa torebka Sabriny Pilewicz
fot. ONS.pl

Podczas weekendowego Sephora Trend Report w warszawskiej Arkadii Zosia Ślotała miała na sobie wiosenną stylizację, którą uzupełniła czerwonymi szpilkami i torebką od Sabriny Pilewicz w tym samym kolorze. Jej wersja wzbogacona została o modne w tyn sezonie pompony.

Sabrina Pilewicz Górniak
fot. paparazzi

Zaś Edyta Górniak przyłapana została przez paparazzi gdy wychodziła ze studia jednej z telewizji śniadaniowych. Miała na sobie świetną stylizację, którą uzupełniła tym samym modelem torebki Sabriny w boskim odcieniu przybrudzonego różu. Obie gwiazdy postawiły na ten sam kolor butów i torebek - czyżby już na stałe ten trend powrócił?

Jedno jest pewne, tylko gwiazdy mogą mieć takie szczęście. Reszta śmiertelniczek na nowe torebki Sabriny Pilewicz musi czekać do ich premiery - 6. kwietnia... :)

Więcej modowych nowinek:

Ubierz się jak Jennifer Lopez w beże
Białe marynarki - nowości na wiosnę
Jak ubrać się do biura? Mamy pomysł!