Sabrina Pilewicz fot. ONS.pl

Sabrina Pilewicz moda wiosna 2015 - Tylko u nas - Modne dodatki

Tylko u nas znana projektantka mówi o modowych nowinkach
Joanna Mroczkowska / 12.03.2015 08:39
Sabrina Pilewicz fot. ONS.pl

Właśnie skończyło się największe i najważniejsze wydarzenie w świecie mody galanteryjnej  – Lineapelle. Targi, na które przybywają projektanci największych domów mody na świecie. To właśnie tu szukają inspiracji, poznają najnowsze techniki i trendy na kolejne sezony. Podczas ostatniego Lineapelle w Mediolanie zaprezentowano tendencje na przyszłoroczne wiosnę i lato.

Specjalnie dla Polki.pl

Sabrina Pilewicz już teraz zdradza, co będziemy nosić w sezonie lato 2016. A my jako jedyne mamy ekskluzywne wypowiedzi projektantki, specjalnie dla czytelniczek Polki.pl.

W dodatkach absolutnie rządzą konstrukcyjne formy, które mają być przełamane elementami dodającymi im lekkości. Eleganckie i wyrafinowane modele torebek w wersji light mają towarzyszyć nam na co dzień, a nie tylko na wieczorne wyjścia.
- zdradza Sabrina Pilewicz
 
 

✒📄MójŚwiatMojaPracaMojaPasja❤ #sabrinapilewicz #SPvacanze #lineapelle #summer #S16📰✅

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sabrina Pilewicz (@sabrinapilewicz)

Akcesoria zagrają z grafiką, ale ta musi być rozpoznawalna. Konieczny jest też geometryczny aspekt. Graficzne nadruki występują w towarzystwie haftów, multikolorowych pasów i neoprenowych wstawek. Zaskoczeniem na pewno będzie powrót klasycznych „Boston bag”  unowocześnionych o  „traktorowy” gumowy spód  przypominający grubą podeszwę butów trekkingowych.
- dodaje projektantka

trendy wiosna 2016

Główne trendy kolorystyczne na lato 2016

Wszystkie odcienie, które występują pomiędzy wodą, a błękitem nieba. Neutralne kolory, ale lekko świetliste.  Podstawą będzie jednak biel. Oprócz tego hitem będą: burgund, pomarańczowy, szary, brązowy, ale tylko w wersji spranej – rodem z second-handu. A do tego romantyczne pastele i piaskowe odcienie pojawią się w nieco przykurzonych wariantach. Wiosną i latem 2016 hitem będą również mocne "tropikalne" odcienie.

Lato 2016 pełne jest kontrastów i skrajności. W kolorach mamy  do wyboru świeżość i subtelność  w wersji  light lub ultra soczyste barwy.
- dodaje

Więcej o projektach Sabriny Pilewicz: