modne buty fot. FREE Imax/Tree

Modne buty wiosna 2016 - Trendy sezonu - Sneakersy

Dlaczego sneakersy cieszą się aż tak dużą popularnością?
Joanna Mroczkowska / 07.07.2016 16:42
modne buty fot. FREE Imax/Tree

Sneakersy to bez wątpienia najmodniejszy model butów tego sezonu. Nowe wzory znikają z półek natychmiast po premierze, przed sklepami ustawiają się kolejki, każdy po prostu pragnie je mieć. Dlaczego z pozoru zwyczajne sportowe buty są aż tak bardzo rozchwytywane?

Modne obuwie sportowe

Obuwie sportowe jeszcze kilka lat temu było uznawane za niemodne, a noszenie go na co dzień było kojarzone ze złym gustem. Wszystko zmieniło się kiedy to styl sportowy stał się jednym z dominujących trendów. Modne stały się nie tylko ubrania w tym klimacie, ale przede wszystkim buty. Ulice zalewały takie marki jak: New Balance, Nike - AirMaxy, kolekcje Jeremiego Scotta, a później Superstary z kolekcji Pharrella Williamsa dla adidasa we wszystkich kolorach tęczy.

 

 

Więcej modowych ciekawostek:

Od teraz nie pierzemy swoich dżinsów?! 10 rzeczy, które musisz wiedzieć o Zoolander 2 My je nosimy a faceci tego nienawidzą

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/17.03.2016 16:10
Buty moim zdaniem wieśniackie i obrzydliwe. Nie wiem czemu ludzie za nimi szaleją a żeby dać tyle za trampki to trzeba mieć pusto w głowie lub dużo pieniędzy.
/06.03.2016 13:25
szczerze powiedziawszy nie bardzo rozumiem cały ten szum wokół tych butów... Buty jak buty. Nie wzięłabym ich nawet gdyby były za darmo.