19-latka chciała wyglądać jak Angelina Jolie, upodobniła się do... zombie

Sahar Tabar ma blisko 500 tys. followersów na Instagramie i jest prawdziwym fenomenem internetu.

Sahar Tabar być może była zwykła nastolatką do momentu, w którym obsesyjnie nie zaczęła dążyć do upodobnienia się do swojej idolki, Angeliny Jolie. Jej determinacja przekroczyła oczekiwania, a dziewczyna wygląda jak postać z horroru. 

Sahar Tabar ma blisko 500 tys. followersów na Instagramie

Zadziwiające jest, jak internet prędko wchłania odbiegające od normy zjawiska. Sahar jest niezaprzeczalnie jednym z nich - 19-latka z Iranu przeszła szereg operacji plastycznych (ponoć około 50) i schudła 40 kilogramów, by stanowić jak najwierniejszą kopię swojej idolki. Założyła konto na Instagramie, które obecnie ma ponad 490 tys. obserwujących. Dodatkowo efekt jej metamorfozy podkreśla upiornym makijażem, przez potęguje wrażenie, że jest wyjęta rodem z animacji „Gnijąca panna młoda”.

 

Corpse pride #movie #cool #corpsepride#corpse#pride#girl #dead#deadgirl#emally

Post udostępniony przez Sh Becks (@shbecks)

Problem w tym, że popularność Sahar Tabar jej nie przeszkadza. Napędza do bycia jeszcze bardziej szpetną i w pewien sposób dziewczyna nasila trend na krzywdzenie organizmu przez inne, wchłaniające trendy jak gąbka nastolatki. Wiele zdjęć do prawdopodobnie efekt makijażu lub Photoshopa - internauci rozpisują się, że dziewczyna w rzeczywistości wygląda inaczej i tylko kreuje się na zombie. Pod zdjęciami Sahar Tabar jest wiele nieprzychylnych komentarzy. Uznają ją za karykaturę Jolie, kiepską kukłę na Halloween, która powinna pozwać lekarzy plastyków. Zerknijcie, jak wygląda - zrobiłyśmy screeny zdjęć z jej Instagrama oraz jak wyglądała przez operacjami... Była piękną dziewczyną.

Polska Barbie, czyli ofiara operacji plastycznych - jak wygląda?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)