Weronika Bielik - najseksowniejsza Polka na Instagramie z dużą pupą

Internauci oszaleli na punkcie jej pewnej części ciała... Której? I o co tyle zamieszania?
Małgorzata Germak / 24.01.2018 11:14

Ta dziewczyna wie, jak przyciągnąć uwagę. Weronika Bielik dzięki zdjęciom swojej seksownej pupy zdobyła już aż milion followersów na Instagramie (znajdziecie ją pod nickiem Veronica Bielik).

To nie lalki, to prawdziwe kobiety! Oto 8 kobiet o naprawdę „nietypowej” urodzie

Weronika zaczynała, motywując inne dziewczyny do aktywności fizycznej. Sama dużo ćwiczyła i wrzucała zdjęcia z treningów. Fejm się zaczął na dobre, gdy Weronika wrzuciła zdjęcia z wakacji. „Mąż zrobił mi kilka fajnych zdjęć na Dominikanie, które okazały się prawdziwym hitem. Liczba obserwujących zaczęła szybko rosnąć. Dwa lata temu miałam ich 20 tysięcy, rok temu 250 tysięcy, teraz stuknął milion! Żeby dojść do tego, pokazywałam coraz więcej ciała” – wyznała w programie „Dzień Dobry TVN”.

Weronika zdaje sobie sprawę, że wiele zawdzięcza swoim wyjątkowym pośladkom. Ich kształt jest ponoć tak idealny, że niektórzy internauci nie wierzą, że są prawdziwe. Weronika stanowczo zaprzecza, twierdząc, że pupa jest naturalna i jest efektem genów oraz ciężkiej pracy.
O co tyle szumu? Zobacz w naszej galerii!

Może cię zainteresować:

Ta dziewczynka została okrzyknięta najpiękniejszą na świecie. Wygląda jak laleczka!„Mam 99 problemów, ale to, że jestem grubaską, nie jest jednym z nich”. Po tych (nagich) zdjęciach nie mamy wątpliwości!