Kobieta siedzi na plaży za parawanem. fot. Adobe Stock

Trend na wynoszenie śmieci z plaży Podnieś5. O co chodzi? Jak dołączyć do akcji?

Nie chodzi tu o gorący trend na jeden sezon, czy nowy przepis na hitowy koktajl blogerek. Aby tego lata być modną na plaży, trzeba zrobić coś zupełnie innego!
Marta Kosakowska / 26.06.2018 09:08
Kobieta siedzi na plaży za parawanem. fot. Adobe Stock

W tym roku modne kobiety na plaży... zbierają śmieci! Nowa inicjatywa zyskuje na popularności w mediach społecznościowych. Coraz więcej osób zamiast zamieszczać na Instagramie pozowane zdjęcia na tle morza, pokazuje fotki śmieci. Dowiedz się, na czym polega hitowa akcja i co zrobić, że stać się jej częścią.

Akcja „Podnieś 5” - o co chodzi?

Nowa moda polega na tym, aby podczas każdego pobytu na plaży znaleźć 5 śmieci (nie powinno być z tym problemu), a następnie wyrzucić je do kosza. Proste? Wręcz banalne! Im więcej osób dołączy do przedsięwzięcia, tym większa szansa, że w tym roku plażowanie będzie przyjemniejsze. Aby dołączyć do akcji, wystarczy wynieść z plaży 5 rzeczy (butelek po napojach, papierków po lodach etc.). Chcąc podzielić się dobrym uczynkiem z innymi, a tym samym przyczynić się do rozpowszechnienia inicjatywy, można zamieścić w mediach społecznościowych zdjęcie tego, do wynieśliśmy. Fotkę warto opatrzyć hasztagami #pickup5 #podnieś5 #plażabezśmieci #podnieśśmiecia.

Od niedawna w siłę rośnie nowy trend, który po prostu uwielbiamy! Podnieś przynajmniej 5 śmieci podczas opuszczania plaży. Wysiłek żaden, a wpływ ogromny. Pomożecie rozpowszechniać?
- zachęcają twórcy portalu GoEhic.pl.

Coca-Cola Clear wygląda jak woda. Jak smakuje i gdzie ją można kupić?

Inicjatywa z dnia na dzień zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród internautów. Wpis z prędkością światła rozchodzi się po internecie. W 2 dni zyskał prawie 13 tysięcy udostępnień! Akcję poparły również gwiazdy show-biznesu np. Agata Młynarska, która udostępniła na swoim profilu post z informacją o nowym trendzie.

Polki.pl są przekonane, że to moda, której warto ulec tego lata! Dołączysz?

Przeczytaj:
Ksiądz spoliczkował niemowlę w czasie chrztu! Szokujące nagranie oburzyło internautów
Wstrząsający raport z kontroli w szpitalu. Ponad 450 osób zmarło w wyniku błędów lekarskich

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/29.06.2018 17:49
Lolek masz rację, dwie nakrętki to nie wszystko. A ludzie to bydło. Byłam tydzień temu nad morzem w słynnej Łebie, choć brak jeszcze wczasowiczów to kosza na plaży nie uświadczysz, aż strach co będzie jak zwaną się tam tłumy. ALE za to kosze z torebkami dla piesków i owszem są, a obok leżą inne śmieci. Nikt tego nie sprzątną przez tydzień! i gdzie Ci CELEBRYCI??? Do Łeby zapraszam!!!
/29.06.2018 11:30
Leżą ogrodzeni tymi parawanami (jak takie barany w zagrodzie...) zabierając tyle terenu dla siebie. Skandal. Te parawany powinny być zakazane i tyle. Już kiedyś mówiono o tym w telewizji, że to wieśniactwo tak robi.
/29.06.2018 11:24
Te parawany na plażach to totalna wiocha. No cóż, czego wymagać od wielkomiejskich wsioków...
POKAŻ KOMENTARZE (1)