POLECAMY

Co słychać u par ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”? Nie uwierzycie, która się rozstała!

Myśleliśmy, że jednak zostaną razem…
/ 10 miesięcy temu
Co słychać u par ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”? Nie uwierzycie, która się rozstała! screen Facebook

Jeśli oglądaliście program „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, wiecie, że w ostatnim odcinku widzowie mogli dowiedzieć się, które pary zdecydowały się na rozwód, a które postanowiły dać sobie szansę i zostać razem. W tym sezonie show – o dziwo – rozstało się tylko jedno małżeństwo, Ani i Grzegorza. To jednak nie oznacza, że pozostałe są już do końca życia na siebie skazane. Sprawdziłyśmy, jak im się układa i czy wciąż stanowią parę.

Paulina i Krzysztof – miłość kwitnie?

Pomiędzy Pauliną a Krzysztofem w programie od początku iskrzyło, chociaż nie zawsze były to iskry miłości: para często się kłóciła i rozstawała, potrafiła jednak na nowo się pojednać. Tym sposobem ostatecznie oboje zdecydowali, że nie będą się rozwodzić. Mimo iż większość widzów wróżyła im rychłe rozejście, media podały niedawno, że wciąż są razem!

Paulina i Krzysztof wystąpili kilka dni temu w programie „Dzień dobry TVN”, w którym opowiedzieli o swoim związku. Wydaje się, że są ze sobą naprawdę szczęśliwi.

Poznajemy się, przebywamy ze sobą. Zawsze na co dzień staramy się zająć sobie czas po pracy, przed pracą, czy czegoś nie zapomnieliśmy, czy czegoś nie wiemy o sobie i gdzieś z rozmów to wszystko wynika pomiędzy nami. Gdzieś nam się to wszystko utwierdza. Cały czas to trwa i to jest fajne
– powiedział Krzysztof.

Mężczyzna dodał, że Paulina „pozytywnie go nakręca”, a Paulina, że „ma nadzieję, że poznała kogoś fajnego, kogoś interesującego”. Ich małżeństwo trwa już marca i mimo wzlotów i upadków wygląda na to, że dogadują się coraz lepiej.

Daliśmy radę, zawalczyliśmy o siebie. Były mniejsze i większego schody do tego, ale moim zdaniem warto było. (...) To już trwa długo. Bo od marca i do tej pory... Także z mniejszymi i większymi wzlotami. Było też troszeczkę rozłąki. Dwa tygodnie chyba
– wyznał Krzysztof.

Agnieszka i Marcin – jednak rozwód?

Nas najbardziej zaskoczyła jednak informacja o tym, że inna para – Agnieszka i Marcin – zdecydowali się na rozwód. Oboje byli w programie bardzo skryci i unikali mówienia o swoim związku, jednak widzowie mieli wrażenie, że świetnie się dogadują i są naprawdę zgraną parą. Niestety, jak wynika z tego, co Marcin napisał na swoim profilu na Facebooku, on i Agnieszka to już przeszłość.

screen z facebookowego profilu Marcina

Zapytana o Marcina Agnieszka napisała natomiast tajemniczo, że widziała się z nim „w ostatni czwartek”. To, że się widzieli, nie zaprzecza jednak temu, że się rozstali jako małżeństwo.

Myślicie, że faktycznie doszło u nich do rozwodu?

Polska Barbie pokłóciła się na wizji z lekarką. O co poszło?
Rodziła w samochodzie stojącym w korku. Pomogli jej policjanci

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)