Tego jeszcze nie było! Nie zgadniecie, co ta modelka zrobiła w trakcie pokazu

Według jednych pokazała odwagę, inni uznali, że przesadziła. Modelka zrobiła na wybiegu coś, co wiele kobiet robi na co dzień w domu: nakarmiła dziecko piersią.
Marta Słupska / 7 miesięcy temu
wybieg fot. screen Facebook, kolaż Polki.pl

Żyjemy w czasach, w których karmienie piersią nie ma jednolitego statusu zwyczajnej czynności, która nie powinna budzić niezdrowego zainteresowania. Wciąż narastają wokół niej podziały: z jednej strony barykady stoją ci, którzy z karmienia piersią chcą zrobić coś wstydliwego (lub wręcz obrzydliwego), z drugiej – ci, według których karmić powinno się zawsze i wszędzie. Niezależnie od tego, do której teorii nam bliżej, musicie przyznać, że karmienie piersią na wybiegu to nowość. Według wielu – dość szokująca.

Z dzieckiem na wybieg

W minioną niedzielę w ramach Miami Swim Week odbył się pokaz, w którym wzięło udział 16 finalistek. Każda z nich, zanim zaprezentowała się na wybiegu, musiała przejść casting. Panie występowały na scenie obok złotej medalistki paraolimpijskiej – snowboardzistki Brenny Huckaby, która otworzyła pokaz. Brenna w 2010 roku przeszła amputację nogi, ponieważ zdiagnozowano u niej złośliwy nowotwór kości – kostniakomięsaka.

To jednak nie Brenna, lecz Mara Martin – jedna z modelek wyłonionych z castingu – była prawdziwą gwiazdą pokazu. Kobieta zaprezentowała się na wybiegu w złotym kostiumie, trzymając na rękach 5-miesięczną córeczkę. Dziewczynka ssała jej pierś. Miała na uszach – prawdopodobnie wyciszające – słuchawki.

Komentarze na temat tego wydarzenia były po występie podzielone. Niektórzy zachwycali się odwagą modelki, inni pisali, że karmienie piersią jest zwyczajną czynnością i nie powinno dziwić, że kobieta wykonuje ją w różnych miejscach, nawet na pokazie. Byli i tacy, którzy uznali, że to przesada, a wręcz… obrzydliwość.

Oto niektóre z opinii udzielone na Instagramie Sports Illustrated Swimsuit:

To naprawdę wstyd. Boże, miej litość. To totalny brak szacunku dla niej i tego dziecka.

Nieźle, użyła dziecka jako rekwizytu.

To nie ma sensu…

Osoby, które czują się urażone, chyba nie były w dzieciństwie karmione piersią.

Łzy szczęścia. To takie magiczne. Dzięki!!!

Dziękuję za przecieranie szlaków dla innych kobiet!

Jesteśmy ciekawe waszej opinii na temat wystąpienia Mary Martin. Przesadziła? A może przetarła modelkom nowe szlaki?

Polecamy:
Wąż znaleziony w łóżku dziecięcym. Policja pokazała przerażające nagranie
Przesadziła? Porodowe zdjęcia tej fotografki zniechęciły niektóre kobiety do macierzyństwa

Źródło: wprost.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)