Kinga Duda wraca do Polski. Internauci się zastanawiają: czy przejdzie kwarantannę?

Kinga Duda wraca do Polski fot. ONS.pl
Potwierdziły się przypuszczenia i Kinga Duda wraca do Polski, by towarzyszyć swojemu ojcu podczas wieczoru wyborczego. Internauci komentują: „Niech nie zapomni o kwarantannie”
Urszula Wilczkowska / 10.07.2020 10:31
Kinga Duda wraca do Polski fot. ONS.pl

Wiele osób zastanawiało się, dlaczego Kinga Duda nie wróciła do Polski już przed pierwszą turą wyborów - w końcu w prezydenckiej rodzinie bliskość i wzajemne wsparcie to fundamentalne zasady. Córka prezydenta Polski od kilku miesięcy przebywa w Londynie, gdzie odbywała staż w kancelarii prawnej, a następnie postanowiła zostać tam na dłużej.

Córka prezydenta w pierwszej turze głosowała w Anglii, jednak powód tej decyzji nie jest znany. Tym razem sytuacja będzie inna, a rodzina prezydencka wieczór wyborczy po drugiej turze będzie spędzać w komplecie. Obecność córki zdecydowanie przyczyni się do ocieplenia wizerunku kandydata ubiegającego się o reelekcję.

Kinga Duda wróciła do Polski

Internet obiegły zdjęcia Kingi z ogromnymi walizkami w Krakowie. Prawdopodobnie już dzisiaj pojawi się publicznie u boku prezydenta. Internauci zastanawiają się jednak nad jedną rzeczą - czy córka prezydenta jest zwolniona z kwarantanny?

A nie potrzebuje 2 tygodni kwarantanny?

Niech nie zapomni o kwarantannie.

Oczywiście Kinga Duda nie została zwolniona z obowiązku przejścia izolacji ze względu na to, że jest córką prezydenta Polski. Według ostatnich zaleceń rządu, od 3 lipca obywatele powracający do Polski nie muszą już przechodzić obowiązkowej 14-dniowej kwarantanny. Ta sama zasada dotyczy więc wszystkich.

To też może cię zainteresować:
Co Andrzej Duda szykuje dla bezdzietnych osób po 26. roku życia? Padły konkretne deklaracje
Policjanci przyznali ponad 13 tys. mandatów za brak maseczki
Szczepionka na koronawirusa będzie bezpłatna? Minister Szumowski złożył propozycję

Redakcja poleca

REKLAMA