POLECAMY

Serial "Dynastia" wraca na ekrany! Kiedy pierwszy odcinek?

Czy wy też już nie możecie się doczekać?
Serial "Dynastia" wraca na ekrany! Kiedy pierwszy odcinek? fot. ONS.pl

Serial "Dynastia" powraca! Twórcy "Plotkary", czyli Josh Schwartz i Stephanie Savage pracują nad nową wersją tej kultowej produkcji telewizyjnej dla kanału CW.

Fabuła serialu dalej opiera się na losach rodzin Carringtonów i Colbych. Głównymi bohaterkami są: córka Blake'a, Farron Carrington oraz przyszła żona głowy rodziny, czyli Cristal. W obsadzie "Dynastii" znaleźli się: Elizabeth Gillies, Nathalie Kelley, Grant Show, James Mackay, Alan Dale, Sam Adegoke, Robert Christopher Riley i Rafael de la Fuente.

Ranking najbogatszych ze świata rozrywki. Kto na pierwszym miejscu?

Premiera odbędzie się jeszcze w tym roku, jesienią. W amerykańskiej telewizji pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 11 października. Polska premiera również odbędzie się jesienią, ale nie wiadomo jeszcze, w które stacji.

fot. ONS.pl/wnętrza z serialu Dynastia


Dla przypomnienia - "Dynastia" była hitem lat 80. (pierwszy odcinek wyemitowano w 1981, a ostatni osiem lat później). Serial emitowany był w USA przez telewizję ABC i opowiadał historię Blake'a Carringtona, który zakochał się w skromnej Krystle. Niestety ten związek nie podobał się byłej żonie Carringtona, czyli demonicznej Alexis. W oryginalnej wersji w rolach głównych zagrali: John Forsythe, Linda Evans oraz Joan Collins (do dziś to jedna z jej najsławniejszych ról).

Dlaczego lepiej być zwyczajnym niż modnym?

fot. ONS.pl/wnętrza z serialu Dynastia

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)