Dynastia fot. ONS.pl

Dynastia wraca do telewizji - kiedy pierwszy odcinek dynastii

Czy wy też już nie możecie się doczekać?
Małgorzata Machnicka / 16.06.2017 09:00
Dynastia fot. ONS.pl

Serial "Dynastia" powraca! Twórcy "Plotkary", czyli Josh Schwartz i Stephanie Savage pracują nad nową wersją tej kultowej produkcji telewizyjnej dla kanału CW.

Fabuła serialu dalej opiera się na losach rodzin Carringtonów i Colbych. Głównymi bohaterkami są: córka Blake'a, Farron Carrington oraz przyszła żona głowy rodziny, czyli Cristal. W obsadzie "Dynastii" znaleźli się: Elizabeth Gillies, Nathalie Kelley, Grant Show, James Mackay, Alan Dale, Sam Adegoke, Robert Christopher Riley i Rafael de la Fuente.

Ranking najbogatszych ze świata rozrywki. Kto na pierwszym miejscu?

Premiera odbędzie się jeszcze w tym roku, jesienią. W amerykańskiej telewizji pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 11 października. Polska premiera również odbędzie się jesienią, ale nie wiadomo jeszcze, w które stacji.

fot. ONS.pl/wnętrza z serialu Dynastia


Dla przypomnienia - "Dynastia" była hitem lat 80. (pierwszy odcinek wyemitowano w 1981, a ostatni osiem lat później). Serial emitowany był w USA przez telewizję ABC i opowiadał historię Blake'a Carringtona, który zakochał się w skromnej Krystle. Niestety ten związek nie podobał się byłej żonie Carringtona, czyli demonicznej Alexis. W oryginalnej wersji w rolach głównych zagrali: John Forsythe, Linda Evans oraz Joan Collins (do dziś to jedna z jej najsławniejszych ról).

Dlaczego lepiej być zwyczajnym niż modnym?

fot. ONS.pl/wnętrza z serialu Dynastia