Agata Rubik o nauce zdalnej fot. ONS.pl

Agata Rubik o nauce zdalnej swoich córek: „Jestem tym wykończona!"

„A tak zupełnie na serio, to podziwiam was kobiety, które macie jedno lub więcej dzieci na nauczaniu online i do tego same zdalnie pracujecie. Ja bym nie dała rady" dodała.
Małgorzata Machnicka / 11.11.2020 13:24
Agata Rubik o nauce zdalnej fot. ONS.pl

Nauką zdalną objęte zostały już wszystkie klasy szkoły podstawowej. Zmieniło się to 9 listopada 2020 roku, gdy zostały wprowadzone kolejne obostrzenia w związku ze stale rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem. Póki co, obowiązywać będzie do 29 listopada, ale wiele wskazuje na to, że potrwa jeszcze dłużej. 

Większość rodziców narzeka na to rozwiązanie. Głos w sprawia zabrała również Agata Rubik, mama 7-letniej Alicji i 11-letniej Heleny. 

Na Instagramie opowiedziała o tym, że nauka zdalna ją wykańcza i że bardzo trudno jej się odnaleźć w nowej rzeczywistości.  

Powiem wam, że jestem wykończona. Ala właśnie skończyła szkołę, Helenka ma jeszcze 10 minut. Nastąpiła totalna dezorganizacja mojego życia - powiedziała.

Wyraziła również podziw i uznanie dla mam, które wychowują więcej niż jedno dziecko, pracują zdalnie i doskonale sobie ze wszystkim radzą.

A tak zupełnie na serio, to podziwiam was kobiety, które macie jedno lub więcej dzieci na nauczaniu online i do tego same zdalnie pracujecie. Ja bym nie dała rady. Nie zdołałam zrobić nic, z tego, co sobie na dziś zaplanowałam - dodała.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No to jedziemy z tym koksem. #onlinelearning #szkolaonline #nauczaniezdalne

Post udostępniony przez Agata Rubik (@agata_rubik)

Agata Rubik przyznała, że obecna sytuacja jest dla niej bardzo trudna i zdarza jej się zajadać stres słodyczami, których na co dzień stara się unikać.

Nie raz opowiadała już na Instagramie o swoich problemach żywieniowych - publikowała również zdjęcia, na których widać liczne skórne niedoskonałości po spożywaniu produktów z laktozą.

Wiecie co w tym wszystkim jest najgorsze? Mówię cicho, żeby Piotr nie usłyszał... [...] Zjadłam dziś z powodu tego napięcia tonę ciastek. Oczywiście tych, których nie mogę jeść, czyli z laktozą, serniczków i innych. Jutro albo pojutrze pewnie obudzę się cała wysypana, ale to nic. Mam nadzieję, że sobie radzicie lepiej - powiedziała Agata Rubik. 

Więcej najświeższych informacji:
Córka Kasi Kowalskiej pokazała jak traciła włosy po chorobie
Gwiazda „365 dni" pierwszy raz szczerze o swoim partnerze
Edyta Pazura ostro o sławie: Przecież my nie chorujemy...