Edyta Pazura o sławie fot. ONS.pl

Edyta Pazura ostro o sławie. „Przecież my nie chorujemy, manna leci nam z nieba, a dzieci są zawsze zdrowe”

Edyta Pazura na swoim Instagramie opublikowała mocny wpis. Krytykuje w nim osoby, które uważają, że ze względu na sławę nie ma takich problemów, jak reszta ludzi.
Urszula Wilczkowska / 09.11.2020 09:55
Edyta Pazura o sławie fot. ONS.pl

Gwiazdy nie mają łatwego życia w internecie. Według niektórych fanów ich życie jest zbyt idealne i przyczynia się do kompleksów wśród ich obserwatorów. Z drugiej strony, jeśli popełnią błąd, który świadomie lub nie udostępnią na swoim Instagramie, od razu spływa na nich fala krytyki. To samo tyczy się niestety dzielenia codziennymi problemami - zawsze pojawia się mnóstwo głosów, że inni mają gorzej - bo przecież nie można mieć depresji, gdy ma się pieniądze.

Jeszcze gorzej mają żony bardziej znanych mężów, ponieważ, jak to ujął jeden z wykładowców Edyty Pazury, te jedynie ogrzewają się w ich blasku. Słowa tak rozwścieczyły gwiazdę, że ta postanowiła podzielić się komentarzem na ich temat na swoim Instagramie.

Edyta Pazura ostro o krytykowaniu gwiazd

Edyta Pazura, żona Cezarego Pazury od lat mierzy się z krytyką skierowaną w swoją stronę. Bo jest za młoda dla swojego męża, bo jest niedobrą żoną, bo kolor włosów nie taki... Dziś pracuje jako menadżerka aktora. Po sugestii męża porzuciła studia prawnicze i zaczęła studiować marketing i zarządzanie. Z wykładem na studiach wiąże się też post Edyty Pazury. Usłyszała tam przykre słowa skierowanie między innymi do niej samej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z pamiętnika matki. Dzień 69. „No właśnie… Pamiętnik matki czy celebrytki?” Kilka dni temu obejrzałam film Jojo Rabbit (polecam) w którym to 10 letni główny bohater, pisze poradnik jak rozpoznać Żyda. Z jego zapisków wynika, że mają oni rogi, są pokryci łuskami i śpią w pieczarach jak nietoperze. No niby trochę śmiesznie, trochę tragicznie i żenująco, ale mam wrażenie, że obecnie fanatyków opowieści dziwnych treści również nie brakuje, niezależnie od dziedziny. Tak oto na moim wczorajszym wykładzie online z prawa autorskiego na pytanie „Czy paparazzi mogą zrobić celebrycie zdjęcie” zamiast odpowiedzi „tak” lub „nie” (sama byłam ciekawa) można było usłyszeć, że i tak 90% zdjęć to ustawki… 🤯🤯🤯🤯 Po własnych doświadczeniach wiem, że jest taka złota zasada, którą kieruję się w życiu:„Nie wiesz! NIE odzywaj się” Rzucanie liczbami i opowieściami z dupy oraz podawanie ich kolejnym 40 osobom, nie przystoi nawet samej Królowej Elżbiecie. W dobie Social Mediów, nie wiem czy w ogóle istnieją takie „dziwne praktyki” jak „ustawki” Zapomniałam jednak, że przecież my nie chorujemy, nie pijemy wódki, manna leci nam z nieba, dzieci są zawsze zdrowe, a dopiero po wschodzie słońca, przybieram postać człowieka. Nic nie robię cały dzień i jak to wykładowca powiedział: „Żony znanych tylko ogrzewają się w ich blasku”. O matko… Ile razy jeszcze to usłyszę: „ Ma bogatego Męża, to jest chudsza” „Ma znanego Męża, to pewnie nic nie robi” Oczywiście… Jak to moja przyjaciółka kiedyś powiedziała: „Podziwiam Cię. Nie dość, że zapierdzielasz z trójką dzieci na głowie, to i tak wszyscy myślą, że srasz diamentami” #amen P.S. A dzisiaj drogie Dzieci, będę Was straszyć po północy 👻👻👻👻👻👻

Post udostępniony przez ✨𝐄𝐝𝐲𝐭𝐚 𝐏𝐚𝐳𝐮𝐫𝐚-𝐉𝐮𝐬𝐭𝐊𝐞𝐞𝐩𝐋𝐢𝐯𝐢𝐧𝐠 (@edyta_pazura)

Na wykładzie okazało się, że spora część studentów (jak i sam wykładowca) mają niezbyt dobre zdanie na temat celebrytów. Nie tylko uważają, że paparazzi mogą robić celebrytom zdjęcia lub jest to w większości przypadków ustawka - przede wszystkim według słów prowadzącego żony gwiazdorów nie mają żadnych problemów, pracy, obowiązków, a jedyne, co robią, to odpoczywają w blasku sławy swoich mężów. Edyta Pazura nie przebierała w słowach, gdy komentowała te rewelacje.

Zapomniałam, że przecież my nie chorujemy, nie pijemy wódki, manna leci nam z nieba, dzieci są zawsze zdrowe, a dopiero po wschodzie słońca, przybieram postać człowieka. Nic nie robię cały dzień i jak to wykładowca powiedział: „Żony znanych tylko ogrzewają się w ich blasku”. O matko… Ile razy jeszcze to usłyszę: „ Ma bogatego Męża, to jest chudsza” „Ma znanego Męża, to pewnie nic nie robi” Oczywiście… Jak to moja przyjaciółka kiedyś powiedziała: „Podziwiam Cię. Nie dość, że zapierdzielasz z trójką dzieci na głowie, to i tak wszyscy myślą, że srasz diamentami”
- pisze na swoim Instagramie.

Edyta Pazura już nie raz pokazywała, że chociaż wiele osób myśli, że jej życie jest idealne, w rzeczywistości często mocno odbiega od tego wyobrażenia. Kilka dni temu podzieliła się na swoim Instagramie trudnym i bardzo osobistym wpisem o depresji. To pierwszy raz, kiedy publicznie poruszyła temat swojej choroby. Opowiedziała też o trudnych doświadczeniach z przeszłości - śmierci bliskich, spaleniu domu, gnębieniu, otruciu psa, szantażu i zazdrości osób, które chciały jej zaszkodzić.

To też może cię zainteresować:
Małgorzata Rozenek ucina plotki o sztucznych zębach. Jeśli ktoś udowodni jej noszenie licówek, wpłaci 100 tys. złotych na cele charytatywne
Olga Kalicka żegna przyjaciela, który zmarł przez koronawirusa. Ma ważny apel do fanów
Sara Boruc ostro o gwiazdach, które milczą w sprawie wyroku TK. Padły mocne słowa