Gwiazda „365 dni” pierwszy raz szczerze o swoim partnerze. Jak zareagował na jej sukces?

Anna Maria Sieklucka zdradziła, gdzie poznała swojego chłopaka i jak reagował na sceny łóżkowe z jej udziałem.
/ 09.11.2020 13:41

Anna Maria Sieklucka zyskała prawdziwą sławę, kiedy zagrała rolę Laury w kasowym hicie Blanki Lipińskiej „365 dni”. Ludzie zaczęli zastanawiać się, kim jest piękna i charyzmatyczna brunetka, o której mówiła cała Polska. Aktorka niezbyt często mówi o swoim życiu prywatnym i nie opowiada o bliskich. Teraz zrobiła wyjątek i zdradziła, kim jest jej partner. 

Anna Maria Sieklucka o swoim partnerze

Gwiazda przyznała, że jej partner Łukasz bardzo mocno wspierał ją w momencie, kiedy film „365 dni” zyskał ogromny rozgłos. Towarzyszył jej na premierze, podczas której aktorka była bardzo zestresowana. 

Bardzo mocno trzymałam go za rękę. I kiedy film się skończył, on powiedział mi: „kurczę kochanie, jestem z ciebie dumny” - wspomina aktorka

Anna Maria Sieklucka zdradziła również, że między nią, a jej partnerem jest dość duża różnica wieku, ale nie przeszkadza im to w tworzeniu naprawdę udanej, partnerskiej relacji. Oboje pracują w branży rozrywkowej, co pozwala im lepiej się rozumieć. Łukasz jest bowiem reżyserem. A jak się poznali? 

My się poznaliśmy na scenie. Łukasz zobaczył mnie na scenie. I od tego momentu rozpoczął się dialog i ten dialog trwa między nami - powiedziała gwiazda

Zobacz więcej newsów z życia gwiazd: 
Gwiazda „365 dni” Anna-Maria Sieklucka o Strajku Kobiet. Popiera walkę z prawem aborcyjnym?
Doda ostro o wpisie Małgorzaty Rozenek. „Ja bym nigdy nie nazwała prezydenta...” 
Olga Kalicka żegna przyjaciela, który zmarł przez koronawirusa. „To nie są żarty”